Українець Михайлюк встановив грандіозний рекорд в США

30.12.2018 22:29   Елена Степницкая

Вихованець "Черкаських Мавп" Святослав Михайлюк провів фантастичний поєдинок в Лізі розвитку НБА - офіційнiй молодшiй лізi Національної баскетбольної асоціації США.
Український захисник "Саут Бей Лейкерс" допоміг своїй команді перемогти "Північну Арізони" (119: 114), встановивши рекорд результативності сезону в Д-Лізі. Українець за 34 хвилини проведених на паркеті набрав 47 очок.
Команда, де грає Свят, повністю домінувала три чверті, але в заключному відрізку розслабилася, ледь не втративши перемогу. Лише приголомшливі снайперські здібності нашого співвітчизника врятували команду від прикрої поразки.
Михайлюк забив 11/14 двоочкових, 5/9 триочкових і 10/11 штрафних, підібрав 2 підбирання, віддав 2 передачі. зробив 2 перехоплення і поставив 1 блок-шот. У пасиві баскетболіста збірної України 3 втрати і 1 фол.

https://t.co/UAoHEww8Aa. 👏👏👏@Lakers assignee Svi Mykhailiuk (@Sviat_10) tied the 2018-19 #NBAGLeague season-high in scoring with a CAREER-HIGH 47 PTS for the @SouthBayLakers on Saturday night 😱@KUHoops ↗️ @Lakers ➡️ @SouthBayLakers pic.twitter.com/xHKl9rFoCJ