Збірка розсувних систем дверей шафи купе своїми руками

01.07.2021 19:03   Елена Степницкая
Збірка розсувних систем дверей шафи купе своїми руками

Якщо придбані двері шафи-купе не поміщається в ліфт або в дверний проріз житла по якихось параметрах, то в таких випадках доведеться зібрати їх вже безпосередньо в середині житла. Тут ми поділимося з вами як швидко, а головне якісно зібрати розсувну систему самостійно.

По-перше, потрібно звільнити якомога більше простору, щоб розмістити комплектуючі системи купе і заповнення дверей в кімнаті, де ви збираєтеся їх збирати.

Далі потрібно одягнути силіконовий ущільнювач на скло по довжині з обох сторін, але не забувайте розтягувати його, щоб потім було простіше набити алюмінієвий профіль. Для цього постарайтеся несильно ударяти долонею або скористайтеся гумовим молотком, але не перестарайтеся, адже можна ненавмисно деформувати профіль.

Потім варто відрізати ущільнювач по краях на 5 - 6 мм і насадити його на решту боку скла.

З наступним етапом потрібно зробити розмітку і просвердлити вертикальні профілі. Для цього слід розкласти на підлозі профілі парами по дві на кожні двері і зробити розмітку, дотримуючись інструкції, що індивідуальні до кожної системі. Далі потрібно помістити під профіль невелику заготовку і зробити в ній відповідні отвори, розкресливши їх положення попередньо.

Профіль покладіть на підкладку і зробіть отвори, спершу по нижньому краю двері, а потім - по верхньому.
Ми не рекомендуємо знімати захисне покриття з робочої поверхні, якщо це можливо і якщо плівка не дуже заважає робочому процесу, адже без неї можна пошкодити декоративне покриття.

Після того, як ви просвердлили профіль в потрібному місці слід прибрати звідти стружку, для цього нахиліть профіль під кут і легко постукивайте профілем по підкладці.

Далі візьміть скло, набийте верхній горизонтальний з'єднувальний профіль, а потім проміжний і покладіть першу заготовку на підкладку.

Щоб легше набити профіль поролоновою губкою трохи намочіть силіконовий ущільнювач.Тепер потрібно взяти наступне скло, і, набивши проміжний профіль, з'єднати з першим. Щоб це було зробити простіше впріть коліна в торець одного скла, а за допомогою рук візьміть друге і стягніть їх. Так треба зібрати всі чотири заготовки в одне полотно.

Далі потрібно одягнути силіконовий ущільнювач на торцеву частину полотна, але перед цим її потрібно змочити. Потім легкими ударами долоні або ж за допомогою гумового молотка набивайте вертикальний профіль.

Може виникнути ситуація, що знадобиться невелика корекція розмірів, тоді скористайтеся плоскою заготовкою з ДСП і легким постукуванням молотка можете додати або прибрати пару міліметрів, у випадку, якщо зібране полотно не збігається з довжиною вертикального профілю.

Коли перший вертикальний профіль вже набитий, закріпіть його монтажними гвинтами і встановіть верхні і нижні ролики. Теж саме зробіть і з другим вертикальним профілем. Вуаля, двері готові.

Щітковий ущільнювач (Шлегель) клеїти на торець дверей можна як до установки, так і після. Маленький нюанс - наклеювати Шлегель слід зверху вниз заправивши край Шлегеля в отвір, де встановлені монтажні гвинти.

Отже, головний етап збірки дверей завершено, далі - монтаж дверей у встановлені направляючі і регулювання.

Динамика курса валют на 23.02.2024

Нефть Brent
$83.67
+0.76%

Лента новостей