Як вибрати жіночу сумку

25.11.2018 19:17   Елена Степницкая
Як вибрати жіночу сумку

Модні жіночі сумки доступні в різноманітних формах і розмірах, текстурах і кольорах, дизайнах і стилях: колекція сучасних сумочок задовольнить навіть найвимогливіших модниць! Однак - чим різноманітніші дані атрибути - тим складніше їх вибирати.

Почніть з мети, для якої вам потрібен аксесуар, а потім виберіть розмір, стиль та інші критерії. Сумки можуть бути повсякденні, ділові, вечірні та інші. В Україні, наприклад, ви можете ознайомитися з асортиментом і купити жіночі сумки Lucherino на сайті https://emili.com.ua/lucherino.

Повсякденні сумочки повинні бути зручними і універсальними. Середній розмір, сучасний, стильний дизайн і ненав'язливі кольорb - ось головні особливості атрибутів для щоденного користування. Як правило, дівчатка вибирають рюкзаки, а також моделі через плече, як повсякденні атрибути. Кожна модель підходить для використання на кожен день, коли вона зручна і відповідає вашим уявленням функціональності.

Сумочка повинна мати коротку ручку і довгий ремінець, який можна носити на плечі. Ви також можете використовувати ремені середньої довжини або плечові лямки - виберіть найбільш зручний для вас варіант. Матеріал повсякденного аксесуара може бути виготовлений з текстилю, штучної або натуральної шкіри тощо. Матеріал обов'язково повинен бути практичним і довговічним. В оформленні повсякденних варіантів допускаються всі види декору: вишивка, аплікації, смуги, бахрома, заклепки та інші.

Великі сумки з довгими ручками можуть сміливо купувати високі представниці слабкої статі. Маленькі сумочки-редікюлі підійдуть маленьким дівчатам. Аксесуари з довгими ручками дають можливість відвернути увагу від широких чоловоікоподібних плечей. Погляди оточуючих будуть переміщені на ноги. Стройняшкам дуже йдуть моделі через плече на середній ручці. Вони відмінно загострюють увагу на зоні декольте і передпліччя.

Звертаємо увагу на те, що жінкам з масивною частиною тіла вгорі подібний варіант аж ніяк не підходить. Будь-яка сумочка робить більш помітну ту частину тіла, поряд з якою вона перебуває. Якщо днище розміщується на тому ж рівні, що і стегна, то увагу чужих очей буде звернено до сідниць. Щоб зробити талію візуально тонше, слід носити сумочку на тому ж рівні, що і середня частина тіла.

Також, існують і ділові моделі - це атрибути, які позитивно підкреслюють стиль їх власника і сприяють створенню позитивного образу. Більш того, даний аксесуар повинен підкреслювати відмінний смак його власниці. Ділові сумки повинні бути середнього розміру з чіткою геометричною формою і строгим стилем. Виготовлені - бажано, з високоякісної шкіри. Як декор - може бути логотип бренду. Кольори такого аксесуара повинні бути ненав'язливими і гармонують з діловим стилем їх власниці. Крім того, ці атрибути повинні мати жорсткі стінки, які надійно оберігають документи бізнес-леді, без серйозного збитку.

Динамика курса валют на 22.04.2024

Нефть Brent
$87.29
+0.21%

Лента новостей