Як вибрати колір стін для спальні?

26.10.2021 18:30   Елена Степницкая
Як вибрати колір стін для спальні?

Зазвичай спальня – це кімната, де ми відпочиваємо: спимо, читаємо книги чи переглядаємо фільми. Тож хочеться створити такі умови, які зроблять простір більш комфортним і затишним. У цьому значну роль відіграють кольори в оточенні. При оформленні інтер’єру можна пофарбувати стіни чи купити шпалери в спальню.

Що варто врахувати, вибираючи кольори для стін?

  • Виберіть відтінок, який вам подобається, і правильний контраст. Хай він викликає приємні відчуття щоразу, як ви заходите до кімнати.

  • Виберіть кольори, які допоможуть вам збільшити розмір простору. Так, щоб він став ще більш комфортним і привабливим.

Ви можете в мережі салонів декору "Ваш Інтер'єр" шпалери в спальню купити та вдало оформити інтер’єр. Консультанти допоможуть із вибором, зважаючи на ваші побажання та особливості кімнати.

Які комбінації кольорів підійдуть для спальні?

Пропонуємо декілька комбінацій палітри, які варто розглянути. Вони будуть дуже модними в найближчі роки. Вибір багато в чому залежить від типу й стилю ваших меблів, а також розміру простору. Також від того, наскільки ви готові до експериментів і який настрій бажаєте створити.

Палітра 1: Блакитний, сірий і жовтий

Ви можете зробити простір більш свіжим, додавши до поточного поєднання насичений блакитний відтінок. Зазвичай ця палітра рекомендується, якщо у вас на підлозі вибілений паркет, сірий або доволі м’який колір.

Природно, що фарба блакитного кольору (суміш між синім і сірим) має бути добре дозована. Освітленість дуже характеризує простір. Тому орієнтуйтеся на неї, коли визначатиметесь: пофарбувати велику чи середню стіну або максимум дві. Переконайтеся, що пофарбована стіна – акцентна стіна. Біля неї можна поставити ліжко, диван або телевізор.

Ви також можете включити відтінки кислотно-зеленого чи жовтого. Наприклад, за допомогою аксесуарів (подушки, килимки та декоративні предмети). Якщо диван сірий, ця палітра підкреслить його привабливість за допомогою ряду розсіяних відтінків сірого. Так можна створити комфортне поєднання теплого мінімалізму. Меблі не повинні бути занадто кричущими, краще вибрати стримані варіанти з деревом або більш-менш темними нейтральними кольорами.

Палітра 2: темно-сірий, шавлія (сіро-зелений) і карамельний

Поєднання темно-сірого та карамельного може стати одним із найцікавіших рішень для спальні. Воно здатне зробити кімнату темнішою та «з характером». Ідеально підходить для тих, хто любить затишний простір і хоче, наприклад, відірватися від простого стриманого оформлення. Додайте відтінки сірого, чорні чи білі меблі та аксесуари, щоб створити заспокійливе тепло. Ця комбінація дуже ефектна, якщо у вас дубова підлога та не надто важкі меблі.

Палітра 3: Світлі сірі відтінки й текстури

Найпростіший спосіб змінити вигляд вашої спальні, не змінюючи всі меблі, – це прикрасити її цікавими тканинами. Наприклад, за допомогою барвистих килимків, ковдр, подушок, картин тощо. Решта можуть залишатися абсолютно нейтральними, з переважанням сірих і білих.

Переконайтесь, що під час вибору помітної тканини, наприклад килима чи драпірування, матеріал відповідає загальному вигляду та колірній гамі вашого дизайну. Вибирайте тканини з незвичайним та цікавим принтом. Таким чином, її дизайн створить унікальний (акцентний) елемент у вашій кімнаті. Також зробить її більш персоналізованою та доглянутою.

Ви також можете покращити вигляд своєї спальні, поклавши плед на ліжко, диван або крісло. Оскільки буде багато сірого, переконайтеся, що в кімнат також є дерево, наприклад паркет або доволі теплі меблі. Бажаємо вдалих експериментів!

Динамика курса валют на 23.04.2024

Нефть Brent
$87.29
+0.21%

Лента новостей