Як створити гаманець для криптовалюти?

17.11.2022 5:08   Елена Степницкая
Як створити гаманець для криптовалюти?

Bitcoin найбільш популярна в світі криптовалюта, найголовнішим аспектом популярності біткоїнів (BTC) те, що інвестувати в нього або проводити обмін криптовалюти, можна в будь-який час, тобто ніколи не буває пізно. Чому? Бо його ціна постійно змінюється і графіки на біржах можуть поводити себе непередбачувано. Така його особливість водночас як і дуже ризиковану для інвестування, тобто нестабільною, проте дає можливість заробити великий суми грошей, відслідковуючи стан біржі. Інвестування а BTC відбувається за приказкою "хто не ризикує, той не п'є шампанського". У будь-якому випадку, перед тим як інвестувати в криптовалюту, біткоін чи іншу крипту, необхідність створити особистий крипто гаманець. Сьогодні ми поговоримо про те, як це зробити.

Процес реєстрації може мати декілька шляхів. У кожного з них свої переваги та недоліки, тому давайте швидко оглянемо їх. На сьогоднішній день популярними три способи реєстрації це десктопний гаманець, онлайн гаманець та апаратний гаманець. Десктопний гаманець встановлюється на ваш пристрій: особистий комп'ютер або ноутбук чи планшет. Головною його перевагою високий ступінь захисту ваших коштів, адже встановлюючи десктопний гаманець ви офіційно стаєте частиною блокчейну. Проте тут свій недолік, якщо ви не володієте потужним "залізом" для проведення операцій, то такий спосіб вам наврядчи підійде. Наступним онлайн гаманець, він володіє меншим ступенем захисту, проте більшою швидкістю опрацювання і також може підходити для операцій з криптою.

Особливістю його можливість встановлення на смартфони і доступ з будь-якого пристрою, при наявності високошвидкісного інтернету. Якщо ж така можливість відсутня, то цей спосіб вам також не підійде. Перейдемо до останнього варіанту це апаратний гаманець. Він представляє собою спеціальний пристрій, який подібний до USB-флешки і на ньому вже зберігаються власне ваші кошти. І це найбільш безпечним способом, проте потребує додаткових вкладень у придбання спеціального обладнання. Взагалі, ваш вибір гаманця має в першу чергу відштовхуватися від сум, якими ви збираєтесь оперувати, чим більшою сума, тим має бути надійнішим захист ваших коштів. Тобто, якщо це будуть невеликі суми вам досить буде і онлайн гаманця, все у вас буде добре. Проте, якщо мова йде про десятки тисяч доларів, до прикладу, то рекомендуємо обрати апаратний гаманець, в усіх інших випадках можна використовувати і десктопну версію.

Після того, як ми зареєстрували гаманець, необхідно криптовалюту десь взяти. Шляхи її отримання можуть бути різними. Це може бути майнинг, форджинг, придбання безпосереднього у тих хто нею володіє і обмін криптовалюти. Щодо останнього, хочемо порекомендувати сервіс Кріпокто, який допоможе в обміні та придбанні криптовалют за найвигідніший курсом. По фіксованому або плаваючому курсу, у найшвидший для вас час, адже обмінник працює цілодобово. А також має гарну службу технічної підтримки, тому якщо у вас виникнуть будь-які питання з цього приводу, можна написати їм на електронну адресу, у Telegram або замовити зворотній зв'язок. Окрім цього, на сайті представлені дуже багато статей та новин з крипто світу, котрі допоможуть краще порозумітися з цією системою, дуже рекомендуємо до ознайомлення.

Динамика курса валют на 05.12.2022

Нефть Brent
$85.57
-1.53%

Лента новостей