Відпочинок в наметах: кемпінг в Карпатах

23.09.2021 13:35   Елена Степницкая
Відпочинок в наметах: кемпінг в Карпатах

Щорічно на відпочинок в Карпати відправляється величезна кількість туристів, які люблять гори й полонини, не байдужі до красот цього унікального регіону. Серед величезної кількості карпатських курортів окреме місце належить курорту Ізкі, розташованому в мальовничій місцевості Міжгір'я, один із небагатьох, що віднесений на сьогоднішній день до числа еко-курортів. Відмінна особливість цього курорту полягає в тому, що умови на його території максимально наближені до природного ландшафту, тут вдалося зберегти дівочу незайманість природи у всій її красі. Розташований курорт на комфортній для організму людини висоті – 600 метрів над рівнем моря.

Це місце, в тому числі, і для любителів активного відпочинку, які не можуть жити без нових вражень, кому до вподоби проживання в наметах, пісні під гітару біля вогнища і незламний дух романтики. Для таких туристів можуть запропонувати кемпінг в Карпатах на курорті Ізкі. Активний відпочинок, до того ж, знімає напругу і негативні емоції, завдяки чому покращується самопочуття і настрій. Кожен турист, який завітає до цього курорту, знайде тут відпочинок відповідно до своїх уподобань і матеріальних можливостей.

Хтось може зупинитися на відпочинок в готелях, комусь до вподоби відпочинок в котеджному містечку, а дехто зупиняється в наметах і не проміняє їх ні на які готелі. Кемпінг в Карпатах – це наметові містечка, розташовані на висоті 600 м над рівнем моря, в оточенні дикої природи, поряд з джерелами з мінеральною водою і чистим повітрям. Любителі відпочинку в наметах можуть скористатися лазнею і чаном, тут є душ і все, що потрібно для більш-менш комфортного проживання в наметах. Більш того, вам можуть запропонувати послуги масажу і йоги, вегетаріанське харчування і екскурсії.

Додаткові послуги, якими можна скористатися: конференц-зал, відвідування йога туру в Карпатах, проведення корпоративів, традиційні весілля, дитячігрупові і оздоровчі тури. Заходьте на сайт і в розділі фотогалерея ви зможете побачити фотографії того місця, де вам пропонують відпочити, бо, як кажуть: краще один раз побачити, чим сто разів почути. В розділі каталогу ціни можна дізнатися вартість проживання на цьому курорті в готелі, в котеджному містечку або в готелі Конференц-Холл. З питань бронювання, а також з усіх інших питань телефонуйте менеджерам за контактними номерами телефону, вказаними на сайті.

Динамика курса валют на 04.07.2022

Нефть Brent
$114.79
-0.02%

Лента новостей