УЗД органів черевної порожнини

19.09.2021 22:03   Елена Степницкая
УЗД органів черевної порожнини

УЗД черевної порожнини - це найбільш безпечний вид сканування, який допомагає діагностувати різні захворювання, а також отримати дані про черевну порожнини. Під час такої процедури лікар поглядає печінку, жовчний міхур, підшлункову залозу і селезінку. Спеціаліст оцінить розмір органів, контури, розміщення, будову і їх стан. УЗД органів черевної порожнини в "Urosvit" можна провести як за власним бажанням, так і за призначенням лікаря.

Висококваліфіковані професіонали в сфері діагностики від клініки "Urosvit" використовують найсучасніше обладнання, а також проводять процедуру в комфортних для клієнта умовах. Звертаючись до них за допомогою, ви отримуєте висококваліфікованих лікарів, кращу техніку, високу якість надання самої послуги, доступну вартість і зручне розташування в центрі міста. УЗД проходить в лежачому положенні, і фахівець обстежує черевну порожнину, пересуваючи ультразвуковий датчик, спостерігаючи на екрані будову органів. Діагностика є безболісною, а також може повторюватися багато разів.

Для того щоб отримати безперешкодне проходження хвиль через тканини, фахівці використовують гель для перешкоди утворення повітряного прошарку. Перешкода в даному випадку може спотворювати зображення і зробити всю процедуру неможливою. Зрозуміло, таку процедуру дуже важливо проходити за призначенням лікаря, проте періодично фахівці радять кожному для профілактики перевірятися ще до появи симптомів захворювання.Лікарі призначають УЗД черевної порожнини, коли у пацієнта спостерігаються симптоми: метеоризм, часта відрижка або блювота, будь-які розлади і відчуття незрозумілого походження, травми, які пов'язані з животом, пожовтіння шкіри або очей, проблеми з сечовипусканням, запори, неприємний запах з рота, гіркий присмак, інтоксикація, різка зміна ваги і так далі.

Крім цього, також відвідування УЗД необхідно після трансплантації органів, при біопсії і так далі. Переходьте прямо зараз за вищезазначеним посиланням на офіційний сайт клініки Уросвіт, де ви можете замовити послугу УЗД черевної порожнини, гарантуючи собі високу якість процедури, найвищу кваліфікацію лікарів, а також надійне сучасне обладнання. Якщо у вас виникнуть будь-які питання з діагностики або процедурі в цілому, ви завжди зможете попередньо зв'язатися з фахівцями технічної служби підтримки клініки. Для цього зателефонуйте за номером, який вказаний прямо на сайті або напишіть в онлайн-чат.

Динамика курса валют на 04.07.2022

Нефть Brent
$114.79
-0.02%

Лента новостей