Універсальна коркова дошка

27.11.2021 15:11   Елена Степницкая
Універсальна коркова дошка

Кожен день через нас проходить велика кількість різноманітної інформації, яку треба запам’ятати і тримати у голові. Чи то якісь домашні новини або справи, чи то щось, що стосується роботи, усе необхідно утримувати при собі, а це вже неможливо. Людської пам’яті не вистачить на усе, що щодня надходить до голови. Саме тому на поміч приходить універсальна річ – коркова дошка. Раніше її використовували переважно в офісах. Але, з часом, вона пробралася до шкіл і осель, стаючи невід'ємною частиною побуту. Вона зручна у використанні, адже дозволяє зберігати інформацію на видному місці прямо перед обличчям, а не десь на столі або в телефоні, про що можна швидко забути.

Зовсім не обов'язково купувати коркову дошку для запису важливих новин чи своїх справ. Її можна використовувати для вивчення мов, наприклад, щоб запам'ятовувати нові слова і навіть залишати свої особисті нотатки, кріпити фотографії чи дитячі вироби, малюнки, записувати рецепти чи якісь повідомлення колегам, учням чи сім'ї, залежно від того, де конкретно ви нею користуєтеся.

Різні варіанти оформлення роблять цю дошку універсальним предметом інтер'єру. Така дошка має різні розміри, аж до декількох метрів, різноманітні форми, що дозволяє зробити з неї незвичайний, особливий та індивідуальний, а головне корисний, багатофункціональний декор, який доповнить атмосферу і прийде до смаку кожному. А можливість виготовлення за вашим певним розміром, формою та побажанням робить її ще вигіднішою покупкою, тому що це дає свободу уяві та дозволяє створити не посередню річ, яка буде у кожного, а щось унікальне. Та й коштує вона недорого, навіть якщо замовляти її через інтернет, доставка вийде теж не дуже дорога.

Така дошка легка за рахунок відсутності важкої рамки та зручна у перевезеннях. Клейке кріплення дозволяє легко кріпити її куди завгодно і переміщати, при цьому уникаючи необхідність свердлити в стіні дірки або псувати шпалери клеєм. Ще одним великим плюсом є гіпоалергенний матеріал, що відштовхує пил. Цей факт робить її придатною та безпечною для дитячих кімнат, де з часом відбуваються перестановки, потрібен уважний догляд та ретельний підбір іграшок та меблів. Також це усуває потребу постійно замінювати коркову дошку на нову, адже досить просто прибрати з неї старі нотатки та заповнювати знову. Таким чином такий багатофункціональний елемент декору зможе прослужити вам багато років і вписатися в різні сфери життя і побуту.

Динамика курса валют на 28.05.2024

Нефть Brent
$82.12
+0.93%

Лента новостей