Ультрафіолетовий друк на склі

24.09.2021 1:04   Елена Степницкая
Ультрафіолетовий друк на склі

Раніше нанести зображення на скло було неймовірно складно, а якісно зовсім не можливо. На сьогоднішній же день технологія ультрафіолетового друку здатна впоратися з цим завданням і нанести будь-яке зображення на найрізноманітніші поверхні зі скла. Якщо говорити про сферу реклами або дизайну, то така технологія стала справжнім проривом, адже це значно спрощує діяльність фахівців. Якщо вас також цікавить друк на склі у Львові, то переходите прямо зараз на офіційний сайт компанії Декор Принт - https://www.decorprint-uv.com.ua/article-druk-na-skli. Вони нададуть послугу висококласного ультрафіолетового друку на самих різних матеріалах, включаючи також і скло.

Завдяки високоякісному обладнанню тут здатні нанести дуже чіткі і яскраві зображення навіть в самі короткі терміни. Сучасний ультрафіолетовий друк має кілька важливих переваг. В першу чергу це високоточне нанесення будь-якої картинки. Ультрафіолетові лампи полемізують фарбу моментально при нанесенні, вона міцно вбирається в матеріал і забезпечує довгий термін експлуатації даного продукту. Також УФ друк дозволяє наносити зображення білого кольору. Принтер компанії обладнаний даної опцією, що дозволяє їм виконувати друк самих різних зображень на темних або прозорих матеріалах.

Фарба наноситься суцільно по поверхні як підкладка або ж вибірково, як контури, тушевкой і так далі. Також користуючись даної функцією можна нанести двосторонній друк на прозорих стеклах. Це дуже актуально, якщо мова йде про облаштування офісних перегородок.Співпрацюючи з фахівцями компанії, ви отримуєте насичені зображення, високу стійкість до різних факторів зовнішнього впливу і масу інших переваг, якими ви обов'язково залишитеся задоволені. Завдяки цьому фахівці можуть створювати ефективні і досить ефектні рекламні оголошення, відмінні декорації і втілювати в життя найсміливіші дизайнерські рішення.

Компанія використовує тільки сучасне висококласне обладнання, яке здатне надати бездоганну якість. Завдяки цьому надрукований виріб стійкий до стирання і знебарвлення. Якщо вам необхідна така послуга, то переконайтеся особисто в тому, що фахівці компанії Декор Принт готові запропонувати вам кращі умови. Просто перейдіть на їх сайт і оформіть замовлення, зателефонувавши за номером, який вказаний в розділі контакти. Якщо у вас виникнуть будь-які питання, то ви зможете задати їх менеджеру.

Динамика курса валют на 04.07.2022

Нефть Brent
$114.79
-0.02%

Лента новостей