Центр дерматології і косметології DermaVita у Львові

02.11.2021 18:57   Елена Степницкая
Центр дерматології і косметології DermaVita у  Львові

Міжнародна статистика доводить, що практично третина людства страждає від облисіння та захворювань шкіри голови. Коли у людини з'являється ламкість волосся, воно починає випадати, проявляється рання сивина, лупа, сухість, це привід, щоб відразу звернутися до трихолога. У Львові популярністю користується сучасний центр професійної косметології та дерматології. На офіційному сайті центру доступна https://dermavita.com.ua/trihologiya/ консультація трихолога з приводу облисіння. Чим раніше пацієнт отримає правильне лікування, тим кращим буде результат. Центр DermaVita - найкращий вибір при виникненні захворювань шкіри голови та волосся!
Що пропонує центр?

Волосся – індикатор здоров'я чоловіка та жінки. Вони досить різко реагують на внутрішні захворювання, іноді навіть, перш ніж з'являться симптоми. Якщо людина помічає інтенсивне випадання волосся, консультація трихолога – перший крок до того, щоб повернути їхню красу і здоров'я. Записатися на прийом можна безпосередньо в центрі DermaVita або на офіційному сайті. Професійні лікарі центру завжди стежать за найновішими технологіями, підтримують інноваційні послуги для краси та здоров'я пацієнтів.
Для кожного клієнта клініки фахівці обирають індивідуальне лікування та підхід. Захворювання шкіри голови та волосся зазвичай бувають через наступні моменти:

неправильного догляду;
частого фарбування;
агресивних б'юті-процедур;
зловживання приладами для сушіння волосся, вирівнювання, завивки;
негативного впливу погодних умов

Існують і інші критерії, що викликають випадання волосся:

порушення обміну речовин;
гормональний збій;
інфекційні захворювання;
депресія;
харчові розлади;
вікові зміни та ін.

У центрі DermaVita досвідчені лікарі проведуть огляд, призначать лікування, зберуть анамнез. Якщо буде необхідно, трихолог призначить додаткові аналізи, включаючи трихограму, зіскрібки та спектральний аналіз. В окремих випадках трихолог призначає консультацію вузького фахівця, наприклад невропатолога, терапевта, ендокринолога та ін. Трихологи та дерматологи роблять огляд пацієнта, оцінюючи стан шкіри та волосся. Маючи в своєму розпорядженні широкий спектр методів, можна вирішити будь-яку проблему. Лікар може призначати гомеопатичні засоби чи лікарські препарати, маски, приготовлені в домашніх умовах або готові склади професійної косметики. Звертаючись в центр DermaVita, можна зберегти своє волосся красивим і здоровим!

Динамика курса валют на 28.05.2024

Нефть Brent
$82.12
+0.93%

Лента новостей