Топ-5 вакансій без досвіду роботи

13.11.2022 3:04   Елена Степницкая

Велика кількість українських громадян після початку війни втратила роботу. Отже, багато хто з них намагається знайти роботу у Києві навіть у тих сферах, де не мають досвіду, оскільки кількість вакансій обмежена. Водночас за літо багато компаній в Україні відновило діяльність та зросла кількість пропозицій щодо роботи. Найвищий попит отримали робітничі спеціальності, зокрема ті, для яких не потрібен досвід. Сайт LC Work підготував добірку таких професій.

Пошук роботи у Києві: затребувані вакансії без досвіду

Експерти зазначають, що ринок праці повільно повертається до попередніх показників. Українці активізували спроби працевлаштуватися, а компанії оптимізують процеси та зважуються на відкриття нових робочих місць, готуючись і до того, що нових співробітників доведеться вчити з нуля. Де знайти роботу, на якій не вимагатимуть досвіду та кваліфікації, – читайте далі.

Кур’єр

Кур’єри доставляють листи, посилки, ділові документи, товари різного призначення тощо пішки або з використанням велосипедів, мототранспорту, автомобілів. Їхнє завдання – переміститися з однієї точки в іншу та вчасно віддати замовлення клієнту, отримати від нього підпис та взятися за наступне. Досвідчені кур’єри протягом робочого дня встигають рознести до 200 посилок. Середні зарплатні показники у Києві сягають 15 тис. грн.

Бухгалтер-касир

Від фахівця вимагається освіта у фінансовій сфері, готовність проводити розрахунки та працювати з великими сумами грошей. Умовами передбачається також ведення касової книги на основі прибуткової та видаткової документації, звіряння фактичної наявності грошей та цінних паперів із книжковим залишком. Складання опису застарілих купюр, а також супровідних документів для їхньої передачі до банку для заміни на нові, підготовка касової звітності. Фахівець може розраховувати на заробіток 12-14 тис. грн.

Готувальник піци

Майстер, який готує піцу за відповідними стандартами, а також консультує клієнтів, називається виробником піци, або піцамейкером. До його обов’язків входить ручне розкачування тіста, дотримання технології та послідовності приготування, вміння поводитися з дров’яною піччю. Досвід у цій сфері вітається, але у разі потреби співробітника всього навчать. У середньому робота Київ для піцамейкера обіцяє 15 тис. грн.

Помічник керівника

Обов’язки помічника керівника є досить гнучкими, тому що залежать передусім від умов та вимог роботодавця. Спільними запитами є володіння англійською мовою щонайменше на середньому рівні, грамотною письмовою українською, ініціативність, кмітливість, здатність до швидкого навчання та ін. На користь кандидату підуть навички у сфері менеджменту чи психології. Співробітник має виконувати доручення керівника, допомагати та вирішувати організаційні завдання, вести документацію, шукати та аналізувати необхідну інформацію. Середня зарплата на цій позиції становить 16 тис. грн.

Косметолог

Це дипломований професіонал, спеціалізацією якого є виправлення проблемних станів шкіри, волосся та нігтів (зокрема, викликаних неінфекційними захворюваннями). Тобто наявність медичної освіти є обов’язковою умовою для розгляду кандидатури. До обов’язків співробітника належить надання косметологічних послуг для обличчя: пілінг, чищення, видалення татуювань, ін’єкції, добір та рекомендації клієнтам щодо домашнього догляду. Роботодавці можуть пропонувати навчання з подальшим працевлаштуванням. Косметолог у Києві заробляє в середньому 20 тис. грн.

Висновок

Тим, хто бажає знайти роботу в Києві без досвіду, рекомендується не чекати, що робота сама їх знайде. У нинішній ситуації необхідно подвоїти, а то й потроїти зусилля на пошук роботи. Потрібно якнайактивніше пропонувати себе на ринку праці, але водночас не варто встановлювати для себе часові рамки, якими обмежуватиметься пошук. Це лише послужить додатковим фактором тиску в і так непростих умовах. Кандидатам без досвіду особливо важливо відгукуватися на якомога більшу кількість вакансій, але головне – не засмучуватися через відмову.

Динамика курса валют на 02.12.2023

Нефть Brent
$82.83

Лента новостей