Пріоритети роботи агентства перекладів

18.06.2020 9:25   Елена Степницкая
Пріоритети роботи агентства перекладів

Наше агентство, що надає послуги перекладу текстів і документів у Львові, було створено для надання клієнтам високоякісних послуг за дуже вигідною ціною. Це і є нашою амбітною метою повсякденній діяльності агенції.

Схема роботи з клієнтами

Найголовніше - увага до клієнта. В першу чергу уточнюємо потреби і очікування клієнта.
Потім надаємо відповідну очікуванням пропозицію. За згодою клієнта обговорюємо терміни і інші умови. Після цього відразу приступаємо до роботи. Переклад повинен бути наданий своєчасно. Закінчивши переклад знову досконально перевіряємо роботу, переконуємося, що документ виконаний належним чином. Повідомляємо клієнту про завершення роботи. Домовляємося про доставку переказу і відправляємо переклад. Побачивши посмішку клієнта, Ми посміхаємося у відповідь!

Пріоритети нашого агентства

Основні пріоритети роботи нашої команди це точність, пунктуальність та приємне відношення до замовників.

Точність - хоча наші перекладачі і професіонали, але у всіх бувають чорні дні. Тому ми ретельно перевіряємо всю роботу, перш ніж відправляти її нашим клієнтам.

Пунктуальність - приймаючи замовлення, ми намічаємо точну дату, коли переклад буде готовий до доставки. Ми суворо дотримуємося умови угоди і повідомляємо нашим клієнтам про завершення робіт.

Приємне відношення - адже найголовніше – це клієнти. Ми раді вітати нових клієнтів і намагаємося підтримувати найкращі відносини з існуючими. Всіх клієнтів ми зустрічаємо і проводжаємо з посмішкою, і якщо виникають питання, ми будемо раді відповісти всім. Адже ми вважаємо, що саме таке відношення між надавачем послуг та клієнтом, що їх замовляє, і повинно існувати, а жодна зневага або спеціально створене некомфортне середовище в цих відносинах не має права на життя.

Наша Місія

Місія нашої агенції – це надання відповідних очікуванням клієнтів послуг, підтримка популярності бюро, щоб якомога більше людей могли користуватися нашими послугами.

Наша візія

Візія роботи нашої команди проста і складна водночас - створити зразкове бюро перекладів.

«Ідеальні послуги з перекладу» – це має звучати як візитна картка нашого зразкового бюро.

Висока якість перекладів за розумними цінами в найкоротші терміни, довіра клієнтів і довгострокове партнерство – це наша ціль. А відмінні умови для роботи і щасливі співробітники допомагають нам її досягти.

Будемо раді отримати ваше замовлення!

Динамика курса валют на 28.05.2024

Нефть Brent
$82.12
+0.93%

Лента новостей