ОЗДОБЛЮВАЛЬНІ БУДМАТЕРІАЛИ НОВОГО ПОКОЛІННЯ

28.10.2018 11:33   Елена Степницкая
ОЗДОБЛЮВАЛЬНІ БУДМАТЕРІАЛИ НОВОГО ПОКОЛІННЯ

Технологія виготовлення клінкерних будівельних матеріалів з'явилася ще в XIX столітті в Голландії. Оригінальна назва походить від звуку, який вони видають, якщо по нім стукнути. Клінкерна плитка, також як і цегла, робиться зі сланцевої глини, яка в процесі обробляється методом екструзії (обрізається при досягненні потрібної довжини під час продавлювання через сформовані отвори). Після цього майбутня плитка пресується і обпалюється при великій температурі і постукуванні. Все це дозволяє отримати будівельний матеріал, який за своїми властивостями прирівнюється до натурального каменю. Такі вироби дуже довговічні і стійкі до вкрай високих і низьких температур. Згодом клінкерні будматеріали стали застосовувати і в облицюванні.

На даний час в моду повернулися натуральні екологічно чисті матеріали, і кераміка - один з них. Клінкерна плитка для фасаду - це стильне, красиве і екологічне рішення для оформлення будівель.
Величезний асортимент клінкерних будматеріалів представлено в інтернет-магазині «Імперія Клінкеру». Iнформація на сайті допоможе визначитись із необхідним Вам матеріалом і його особливостями. Наприклад, клінкерна плитка, представлена в цьому магазині, володіє рядом функціональних і естетичних переваг: висока стійкість до зношування і пошкоджень, не потребує ретельного або спеціального догляду, однорідний колір матеріалу всередині і зовні, що добре маскує пошкодження, стійкість до високої вологості, різких перепадів температур, дуже низьких в тому числі.

Сучасна клінкерна плитка під цеглу для фасаду представлена тут в десятках варіантів різних кольорів і відтінків, а також різна по фактурі. Вона може бути необробленою або «сирою», злегка шорсткою або гладкою глазурованою. Вибір конкретного варіанту залежить виключно від загального дизайну будівлі і бажання покупця. На інтернет сторінці вище згаданого магазину можна знайти також і клінкерну плитку для облицювання фасаду та купити тут швидко та зручно, щоб застосовувати в будівництві. Про її переваги говорять практичність і можливість застосування, як в масштабному будівництві, так і при необхідності зробити ремонт своїми руками. Попри високу вартість, в порівнянні з іншими матеріалами для оздоблення фасаду, така плитка багаторазово окупиться завдяки відсутності витрат на косметичний ремонт і дуже далеку перспективу капітального ремонту. З будматеріалами «Імперія Клінкеру» ваш будинок буде неймовірно витонченим і стильним, а якість приємно Вас здивує.

Динамика курса валют на 08.06.2023

Нефть Brent
$76.95
+0.86%

Лента новостей