Отримання грошей за власну землю

26.12.2021 14:41   Елена Степницкая
Отримання грошей за власну землю

Всі ми знаємо про те, що потрібно уважно стежити, щоб витрати не перевищували наших доходів. Правила – річ хороша, але дотримуватися їх не завжди виходить. Будь-якої миті може виникнути ситуація, коли будуть потрібні гроші. Всі звернення до друзів і родичів – привід мати славу невдахою. Та й у передноворічну пору, навряд чи хтось зможе зайняти вам велику суму. Компанія Траст Хаус кредит видає кредит під заставу земельного паю будь-якому власнику, протягом декількох годин. Звичайно, можна звернутися до банку, але ми знаємо, наскільки неповоротлива банківська система. Умовити взяти вас кредит вони можуть, але саме рішення про його видачу може затягнутися на багато тижнів. Крім того, в Україні немає жодного банку, який би видавав гроші під заставу земельної ділянки сільськогосподарського призначення.

Навіть якщо ви самі не працюєте на паї, постійно здаєте його місцевим фермерам, банк просто не має права за законом нашої країни брати землю в заставу. Компанія Траст Хаус має всі дозвільні документи на проведення фінансових операцій із власниками сільськогосподарських угідь і може видати вам гроші у день обігу. Єдина вимога: у вас мають бути із собою документи, що засвідчують особу та права власності на землю. Сума кредиту та відсоткова ставка залежить не тільки від вашого бажання, а й від площі вашої земельної ділянки та місця розташування. Природно, що у Києві та області земля коштує набагато дорожче, ніж у глибинці, далеко від трас та великих населених пунктів. Ще одна відмінність від банківського кредитування полягає в тому, що компанія не звертає уваги на кредитну історію. Незалежно від того, в яких відносинах ви перебуваєте з будь-яким банком України, ви маєте право на отримання кредиту під заставу землі.

Жоден банк навіть не розглядатиме вашу заяву на видачу кредиту, якщо ваше ім'я вже фігурує у «чорному списку» боржників. Вам не будуть пропонуватись якісь незрозумілі схеми повернення кредиту та горезвісних рядків договору «дрібним шрифтом». На сайті є онлайн калькулятор, за допомогою якого ви самі можете прикинути скільки грошей ви можете взяти, розраховуючи на той чи інший період погашення. Трас Хаус не займається посередницькими послугами, тому може запропонувати найнижчі відсотки під заставу землі та після підписання договору, видати готівку або виконати переказ на картку позичальника протягом години. Звертайтесь у будь-який час, менеджери компанії на зв'язки та готові пояснити вам процедуру отримання кредиту.

Динамика курса валют на 24.01.2022

Нефть Brent
$87.89
-0.56%

Лента новостей