Особливості виділеного серверу як хостинг-послуги

21.04.2017 19:54   Елена Степницкая

Особливості виділеного серверу як хостинг-послуги

Перед будь-якими компаніями, охочими зайнятися онлайн-бізнесом, відкривається широкий спектр можливостей для розміщення в мережі веб-сайтів, веб-додатків або поштових серверів. На сьогоднішній день найбільш поширеним варіантом серед представлених на ринку хостинг-послуг є віртуальний хостинг, де ресурси одного сервера діляться між цілим рядом різних веб-сайтів. Але тим компаніям, які шукають більше потужностей і контролю, слід звернути увагу на зовсім іншу пропозицію — виділений сервер (dedicated server). Суть цього сервісу полягає в тому, що клієнт орендує весь сервер хостинг-провайдера цілком і повністю. З цією послугою ви замовляєте у провайдера потрібний процесор, обсяг оперативної пам’яті і дискового простору, і потім отримуєте повністю підконтрольну вам фізичну машину.

Які ж переваги є у цього виду хостингу?

1. Ресурси сервера неподільні

Якщови оберете виділений сервер, то вам не потрібно буде турбуватися про інші веб-сайти, які «з’їдають» оперативну пам’ять і процесорні ресурси сервера. З виділеним сервером ви зможете бути впевнені в тому, що шкідливі скрипти на якомусь іншому сайті або скачки в трафіку не уповільнять роботу вашого сервера.

2. Гнучкість в налаштуваннях

Dedicated server дозволяє клієнту налаштовувати його під свої потреби. З віртуальним хостингом клієнт обмежується тими додатками, програмним забезпеченням і операційною системою, які вже встановлені на сервері. Виділений сервер дозволяє їх власникам самим налаштовувати середовище сервера, яке буде відповідати їх потребам.

3. Підвищена продуктивність і безпека

Виділений сервер гарантує максимальний час безперебійної роботи вашого сайту. Порівнюючи цю послугу з віртуальним хостингом, можно зауважити, що останній часто найкраще підходить сайтам з низьким і середнім трафіком. Якщо ж ваш ресурс отримує багато трафіку, то виділені сервери можуть забезпечити більшу стабільність, надійність і безпеку.

4. Унікальна IP-адреса

Кожен сервер має свою власну унікальну IP-адресу. Проводячи паралель з тим же віртуальним хостингом, там клієнти ділять один IP з декількома іншими веб-сайтами. Якщо один з ваших сусідів виявиться спамером або на його ресурсі розміщується контент для дорослих, то цілком може бути, що позиції вашого веб-ресурсу підуть вниз. З виділеним сервером такого розвитку подій не буде.

Звичайно, всі ці переваги виливаються в досить пристойну ціну. Однак для тих сайтів, які мають справу з великою кількістю трафіку, потребують гнучких налаштувань і безпеки, цей вид хостинг-послуг буде відмінним варіантом для розміщення.

Динамика курса валют на 21.11.2019

Нефть Brent
$62.40
+2.39%

Лента новостей