Оперативний та надійний сервіс для Нісан у Львові

11.01.2022 10:03   Елена Степницкая
Оперативний та надійний сервіс для Нісан у Львові

Кожен водій знає, що одразу після придбання авто необхідно вирішити цілий ряд питань, наприклад: де паркувати авто на ніч, яким пальним та на якій АЗС заправлятися, якому сервісу довірити періодичний огляд та ремонт. Не дивлячись на японську якість та надійність, навіть автівки марки Нісан, періодично потребують «допомоги». Саме про надійний Нісан сервіс у Львові сьогодні піде мова.

Автомобілі марки Нісан із року в рік вражають своєю ідеальною зовнішністю та високою якістю, власники цих «японських ракет» неодноразово наголошували на вдалій колаборації краси та технологічності всіх моделей концерну. На ринку запропоновані моделі на будь – який смак: позашляховики, седани, кросовери, мінівени та хетчбеки. Безперечно, ці машини надійні та надзвичайно зручні в керуванні, але ж і вони періодично потребують сервісного огляду. У Львові спеціалістами по Нісанам вважають майстрів із сервісу Germes auto. Тут тільки досвідчені майстри, знавці Нісанів.

Клієнти авто сервісу Germes auto отримують наступні послуги:

· безкоштовна перша консультація;
· попередня оцінка загального стану автомобіля;
· комплексне технічне обслуговування;
· гарантійне та пост гарантійне обслуговування;
· встановлення додаткового обладнання та аксесуарів;
· ремонт кузова будь – якої складності;
· видача діагностичної карти;
· евакуація цілодобово;
· екстрена технічна допомога цілодобово.

У Нісанів, як і інших машин є свої особливості та в ремонті, і в «хронічних» поломках. Зазвичай, власників японців машин турбує тільки заміна так званих «розходників», також популярною процедурою є промивка інжектора, чистка форсунок, заміна газорозподільного реміння. Все вищеперераховане стосується нових та відносно молодих автівок. Для Нісанів зі стажем частіше за все проводять наступні процедури:

· заміна реміння ГРМ – зазвичай заміна потрібна через 150 000 км, автомобіль підказує про несправність відмовою заводитися холодним;
· заміна головок блоку циліндрів – ці деталі негативно реагують на довготривалі значні навантаження двигуна;
· капітальний ремонт або заміна двигуна – жахливий сон кожного власника авто, найдорожчий ремонт, потрібен після тривалої недбалої експлуатації.

Сервісний центр Germes auto обладнаний сучасними агрегатами для різноманітних робіт. Кінцева вартість буде залежати від складності, та обов’язково буде оголошена власнику до початку робіт. Пам’ятайте – турбуючись про свій Нісан, або будь – яке інше авто, ви турбуєтесь про свою безпеку.

Динамика курса валют на 06.02.2023

Нефть Brent
$79.94
-2.79%

Лента новостей