Один із найкращих карпатських курортів

21.11.2021 13:57   Елена Степницкая
Один із найкращих карпатських курортів

Одне із найкращих місць для сімейного відпочинку в Карпатах – це «Воєводине». Курорт оточує екологічно чиста природа Закарпаття. Він займає сімнадцять гектарів землі поряд із лісами, горами та чистими струмками. Окрім «Воєводино», тут збудовано ще кілька відомих готелів та котеджів. Неподалік є ресторан, центр спа з басейном, фітнес зал, лазні, кінний клуб, тенісний корт, спортивний та ігровий майданчики, парк та багато іншого для повноцінного активного відпочинку всією сім'єю. «Воєводине» - найкраще місце, щоб вся родина могла ненудно розслабитися, відпочити та набратися сил https://voevodyno.com/ua/family-and-children/. Тут є чим зайнятися людям будь-якого віку. Сумувати не буде ніхто. Завжди є можливість позайматись якимось видом спорту або знайти нову забаву. А брати участь у будь-якому занятті всією сім'єю набагато цікавіше.

Наприклад, можна разом пірнати у басейні або дихати лікувальним повітрям у соляній кімнаті. Тим паче, що пакети абонементів можна обирати не лише за інтересами, а й за ціною. В Арт-клубі кожен із членів сім'ї може продемонструвати свої творчі здібності. Майстер-класи з кулінарії також будуть пізнавальні та веселі. Готель чудово пристосований для спільного перебування батьків та дітей. Окремі кімнати для подружжя та малюків дадуть можливість відпочивальникам побути наодинці та не турбуватися про своїх дітей. Для маленьких гостей номери обладнані невеликими кухнями, в яких матусі можуть самостійно приготувати їжу для малюків. Особливо варто відзначити факт наявності спеціального дитячого меню в ресторанах закладу, адже смачна та корисна їжа гарантує гарний настрій та здоров'я дитини.

Курорт «Воєводино» має все необхідне для активного сімейного відпочинку з дітьми:

  • майданчики для бадмінтону,
  • катання на санях,
  • просто прогулянки стежками парку
  • та багато інших розваг чекають гостей.

Щодня готельний комплекс обслуговує близько трьох сотень відвідувачів. Для його величезної території це небагато. Персонал курорту радий вітати гостей із дітьми чи просто сімейні пари. Сучасне життя настільки динамічне, що можливість зібратися всім разом, для простого відпочинку та спілкування, випадає нечасто. Команда, що обслуговує тих, хто приїжджає на цьому чудовому природному курорті, готова забезпечити їм той вид відпочинку, який вони самі оберуть: від тиші і спокою до активних видів спорту.

Варто наголосити, що «Воєводино» дуже функціональний готель. Тут є сім конференц-залів, у яких встановлені прилади для синхронного перекладу, переговорні кімнати та зал для бенкету. Саме тому тут часто відбуваються корпоративи відомих компаній, конференції на виїзді, спеціальні тури для працівників та різноманітні міжнародні форуми.

Динамика курса валют на 28.05.2024

Нефть Brent
$82.12
+0.93%

Лента новостей