Області використання газоблоків

24.11.2021 12:16   Елена Степницкая
Області використання газоблоків

З кожним роком газоблоки все активніше використовуються в будівництві. Їх використовують для зведення багатоповерхівок, гаражів, промислових будівель, сільськогосподарських споруд, саун, альтанок, парканів тощо. Завод «BETONERA» пропонує пористі газоблоки різного формату, підібрати підхожий газоблоки розміри дозволяє калькулятор на сайті, він же розрахує і вартість матеріалу.

Для виготовлення газобетонних блоків використовують суміш вапна, меленого піску, цементу 1-го ґатунку, гіпсу та алюмінієвої пасти. Структура блоку порожниста, і спершу заготовка має величезний формат. Надалі, за допомогою обладнання нарізають заготовки необхідного замовнику розміру. Це екологічно безпечний та сучасний матеріал для будівництва. В першу чергу газоблоки використовують для зовнішніх та внутрішніх робіт, обумовлюючи такий вибір перевагами матеріалу:

· легка вага;
· простота перевезення та монтажу;
· теплоізоляційні властивості;
· антибактеріальні властивості;
· безпечність при пожежі.

Сучасний завод «BETONERA» випускає газоблоки різних розмірів, форм та призначення. Наприклад, блоки з гладкими стінками використовують для зведення опорних стін та перегородок, а для створення армопоясів підходять U – образні блоки, з отвором для подальшого заповнення бетоном. Матеріал є дуже популярним для встановлення довгих парканів, правда для міцності та стійкості доведеться спочатку викласти бетонний фундамент, та прокласти шар гідроізоляції.
Звісно ж, що власник земельної ділянки самостійно не стане розраховувати вартість газобетонних блоків, але використання калькулятора допоможе зрозуміти добросовісність нанятої бригади, або просто порівняти ціни на матеріали від BETONERA з конкурентними компаніями. Тим паче, що прорахунки зробити дуже просто, потрібно ввести показники довжини, висоти та площі отворів. І калькулятор прорахує результат.

Підсумовуючи, можна сказати що використання газобетонних блоків різного формату – вигідне, та екологічно правильне рішення. Матеріал легкий, простий в укладці, має чудові експлуатаційні якості. Єдина важлива умова якості газобетонних блоків – правильний процес виробництва та використання якісної сировини. Тому, для такої покупки рекомендуємо обирати тільки надійних постачальників та виробників – сучасний завод «BETONERA» в м. Херсон пропонує газобетонні блоки найвищої якості.

Динамика курса валют на 24.05.2024

Нефть Brent
$81.36
-0.66%

Лента новостей