Найкращий караоке бар в Україні

03.12.2021 18:19   Елена Степницкая
Найкращий караоке бар в Україні

Новорічні свята, що настають, наполегливо нагадують про себе. Багато хто пов'язує це свято не лише з минулим роком, трудовими чи фінансовими перемогами, а й планами на майбутнє. Якщо ви хочете весело провести час та запам'ятати його на довгий час, то на сайті https://www.split.lviv.ua/karaoke/about-karaoke.html знайдете адресу закладу, який має відвідати кожен мешканець та гість Львова. Нічний клуб Спліт – заклад, де кожен зможе знайти заняття до душі. Бажаєте спробувати себе як вокаліст або учасник професійного хору? Ласкаво просимо до сучасного караоке-бару. Тут ви знайдете меню з 60 000 музичних композицій, яке постійно поповнюється, можливо, до моменту вашого візиту, у списку буде вже набагато більше.

Якщо ви раніше пробували співати караоке, і були розчаровані власним співом, тобто ймовірність, що ви співали в неякісні мікрофони. У клубі Спліт застосовують знамениті Sennheiser, які витримають лобі ваші імпровізації і не завиють від надто високих частот. Професійний звукорежисер стане надійним помічником, який дозволить вам обійтися без фіаско і почути нарешті як реально звучить ваш голос збоку. Найдосконаліша система караоке, що існує сьогодні, встановлена ​​саме в Спліт. Музична система Evolution Pro ІІ – дороге задоволення та встановлена ​​лише у найзнаменитіших барах Європи. Менеджери і розпорядники бару зможуть створити таку атмосферу, що навіть найскромніший відвідувач, що до того жодного разу не рав мікрофон у руки, зможе відчути себе Карузо або, на крайній край, Олександром Пономарьовим.

Якщо ви дружна компанія і бажаєте заспівати свою улюблену пісню разом, то вам не потрібно виривати мікрофон один і одного або намагатися схилитися разом до нього. У вашому розпорядженні 8 якісних німецьких мікрофонів та досвід звукорежисеру, що допоможе створити композицію, яку не соромно дати послухати своїм дітям. Не забудьте попросити записати ваш хіт на телефон, щоб потім хвалитися своїм знайомим, де ви побували у Львові. Тим, хто думає, що його досвід та спів під караоке у найкращих клубах України та Європи дають право вважати себе знавцем, є декілька сюрпризів. Нічний клубСпліт ніколи не стоїть на місці в розвитку, і не втрачає нагоди здивуватися своїх нових гостей та завсідників новими композиціями, ілюмінацією та набором апаратури. Ласкаво просимо в кращий заклад для професіоналів та аматорів співу!

Динамика курса валют на 07.08.2022

Нефть Brent
$94.92
+0.84%

Лента новостей