Найкращі моделі геймерських проєкторів

02.12.2022 22:04   Елена Степницкая

Якщо ви мрієте відчути весь спектр емоцій, проходячи улюблену гру на великому екрані, тоді вам варто задуматися над покупкою проєктора. Використання цього пристрою дозволяє зекономити на покупці одного великого екрану чи встановленні інсталяції з декількох екранів. Тут ми пропонуємо популярні моделі проєкторів, котрі найбільше підходять для ігрового контенту.

Проектор DLP WXGA 4500 лм Acer X1328WH (MR.JTJ11.001)

Changhong B7U — лазерний короткофокусний проєктор

Яскравий проєктор, світловий потік у котрому забезпечує потужний лазерний діод 120 мВт. Пристрій дуже яскравий, тому щоби користувачі берегли очі — якщо в зону проєкції потрапляють сторонні, голосовий помічник попереджує, що потрібно берегти очі. Також проєктор перериває випромінення. 

Зручність під'єднання до проєктора забезпечують порти LAN, COAX/AUX, HDMI, USB. Для під'єднання смартфонів передбачені інтерфейси Bluetooth, WiFi.

Проєктор можна встановлювати в будь-якому приміщенні — за корекцію зображення відповідають система автофокусу, лазерний дальномір та відеокамера. Повністю автоматична система розпізнає розміри екрану, кутові відстані. 

В моделі є процесинг звуку та зображення, є можливість покращити контраст, колір, яскравість картинки. В проєкторі підтримуються технології згладжування рухів HDR10+ та MEMC, котрі помітно покращують плавність динамічних сцен. Мінімальна затримка зображення дозволяє комфортно грати в ігри на великому екрані. 

ACER Predator GD711 — ігрові баталії на кардинально новому рівні 

Світлодіодний проєктор з підтримкою HDR10 в роздільній здатності 4K UHD відтворює контент з частотою 240 Гц. Також тут є підтримка різних режимів зі змінною частотою оновлення — для комп'ютерів різних поколінь.

Завдяки цьому компактному проєктору ви зможете попрощатись із телевізором та перетворити на ігровий простір будь-яке місце. Серед інших відмінностей моделі відзначимо: 

  • підтримка відео 4K UHD на екранах з діагоналлю до 300 дюймів; 

  • змінна частота оновлень дозволяє насолоджуватися плавною та безшовною грою; 

  • покращення графіки внаслідок зменшення чи ліквідації затримки, завдяки синхронізації оновлення екрана з комп'ютером чи консоллю.

Проєктор Predator GD711 створений таким чином, щоби його можна було легко встановити, під'єднати будь-які мультимедійні пристрої, використовувати цілодобово. Серед інших важливих відмінностей — функції та технології, що скорочують викиди вуглекислого газу. 

ChiQ C300

XGIMI Elfin — компактний проєктор з бюджетної категорії

Цей пристрій однаково добре зарекомендував себе при перегляді фільмів чи в ігрових баталіях. Проєктор створює яскраве та деталізоване зображення в якості Full HD на екранах розміром до 200 дюймів. 

Ергономічна конструкція та компактний дизайн дозволяють брати пристрій з собою — до друзів чи на дачу. В будь-якому місці ви зможете насолодитися переглядом улюблених фільмів чи іграми. 

Враження від супер деталізованого відео доповнює об'ємний звук, котрий забезпечують два динаміки Harman Kardon потужністю 3 Вт. Слухаєте ви музику чи дивитеся фільми, аудіо буде завжди звучати ідеально якісно. 

Динамика курса валют на 08.02.2023

Нефть Brent
$83.69
+3.23%

Лента новостей