На що звертати увагу, наймаючи SEO-компанію?

05.11.2020 21:37   Елена Степницкая

Усі хочуть скористатися перевагами трафіку пошукових систем, оскільки широко відомо, що трафік із пошукових систем має набагато більше значення, ніж трафік з будь-яких інших джерел. Питання в тому, як залучити відвідувачів звідти? На це питання є лише 3 відповіді:

  1. Ви оптимізуєте свій веб-сайт, ранжуєтесь вище і отримуєте більше трафіку
  2. Ви купуєте трафік пошукової системи за допомогою платної пошукової реклами (думаю, Google Adwords)
  3. Ви наймаєте SEO-компанію, яка виконає роботу за вас

Незважаючи на те, що наша мета на цьому веб-сайті - дати вам поради, щоб ви могли здійснити SEO-пошук вашого веб-сайту без подальшої допомоги, є випадки, коли найняття досвідченої фірми з пошукової оптимізації та просування є найкращим способом.

Навіщо наймати SEO-компанію?

На що звертати увагу, наймаючи SEO-компанію?

Найм хорошої компанії з просування сайту може надати низку переваг, які виходять за рамки залучення більшої кількості відвідувачів на ваш веб-сайт. Зокрема, малий бізнес або підприємства можуть отримати вигоду від найму компанії:

  • Економте час, гроші та ресурси - використовуйте свій час та ресурси з розумом, займайтеся вашим бізнесом, а експерти будуть робити SEO. Щоб отримати результати, потрібно добре знати, як працюють пошукові системи, і це те, що можна отримати лише з досвіду, освіти та спеціалізації.
  • Краще зрозумійте своїх клієнтів - одна з хороших речей в Інтернеті полягає в тому, що все можна виміряти. Ваші експерти з SEO можуть надати вам багато інформації про вашого клієнта, його потреби та поведінку.
  • Досліджуйте нові ринки - пошукові системи - не єдине джерело трафіку. За допомогою Інтернет-маркетологів ви можете досліджувати нові ринки та бізнес-можливості.
  • Стратегія Інтернет-маркетингу - Ви повинні мати повну стратегію Інтернет-маркетингу, яка виходить за рамки пошукового маркетингу. Хороша SEO-компанія створить вашу стратегію та план дій, щоб ви не втратили жодної можливості для бізнесу.
  • Створити зручний веб-сайт - Однією з переваг пошукової оптимізації є те, що вона збільшує зручність користування веб-сайтом. Зручний веб-сайт може заробити більше продажів або потенційних клієнтів.

Що шукати в хорошій і надійній SEO-компанії?

Однією з небезпек відкритого світового ринку, такого як Інтернет, є наявність шахраїв, і SEO-індустрія не є винятком із правил. На жаль, якщо ви шукаєте в Інтернеті консультаційну компанію з питань пошукової оптимізації, ви також знайдете багато фальшивих компаній чи експертів, які можуть нашкодити вашому сайту більше, ніж принести користі.

Наступні поради можуть допомогти вам знайти та найняти хорошу та надійну компанію:

Занадто добре, щоб бути справжніми обіцянками - це загальне правило в Інтернеті. Коли щось занадто добре, щоб бути правдою, це, мабуть, підробка. Якщо компанія обіцяє рейтинг першої сторінки в Google за дуже конкурентоспроможні ключові слова в короткі строки, купуючи купу посилань, тоді заощадите свої гроші і тримайтеся подалі. Щоб отримати високий рейтинг, потрібно багато часу та зусиль, і справа не лише в посиланнях.

Тематичні дослідження чи історії успіху - Кожен може заявити, що є спеціалістом щ пошукового просування. Що відрізняє тих, хто справді знає SEO від шахраїв, це їх історія та досвід. Попросіть компанію, в яку ви звернулися, навести приклади їхньої роботи, включаючи звіти, які показують збільшення трафіку з пошукових систем. Перегляньте приклади та виконайте кілька пошукових запитів у Google щодо конкретного веб-сайту. Чи можете ви знайти їх у результатах пошуку в місцях, на які вони претендують? Коли вони почали працювати на певному веб-сайті і наскільки конкурентоспроможною є ця ніша?

Досвід роботи в галузі - Як я вже згадував вище, SEO - це швидко змінюється галузь, і щоб мати змогу впоратися зі змінами та залишатися в курсі останніх розробок, потрібні справжні експерти, які мають необхідні знання та досвід. Коли компанія зареєструвалась, де вона знаходиться, який їхній досвід? Ось деякі питання, які ви повинні задати їм перед прийняттям рішення.

Практики використання білих методів - Однією з проблем, з якою стикаються багато компаній, які наймають шахрайські компанії з розкрутки сайтів, є той факт, що ці компанії використовують практики чорних методів для досягнення рейтингу. Хоча результати спочатку можуть бути обнадійливими, дуже скоро сайти караються алгоритмами і зникають із результатів пошуку. Важливим є те, щоб компанія використовувала лише «білі» методи, і що більш важливо, ви повинні попросити їх повідомити вам, що саме вони будуть робити у вашій веб-власності.

Хто стоїть за компанією? - Характер цього бізнесу дає вам можливість працювати з клієнтами, користуючись Інтернетом, не відвідуючи офісу. Це не означає, що ви не повинні знати, з ким розмовляєте. Хто є власником та працівниками компанії? Як ви можете з ними зв'язатися?

Результати - Які саме результати їх участі? Чи будуть вони надавати вам щомісячні звіти про прогрес? Чи визначають вони в своїй угоді вихідну точку, етапи та конкретні цілі? Коли вони вважають кампанію успішною?

Ваш бізнес може отримати вигоду від надійної фірми з пошукового просування

Справа в тому, що вам слід найняти компанію, яка бачить вашу присутність в Інтернеті. Платити комусь за оптимізацію вашого веб-сайту, але не отримуючи реальних прибутків (тобто нових клієнтів, нових потенційних клієнтів, нових продажів, нових контактів тощо) - це так само добре, як ніщо. Успішна SEO-кампанія зазвичай триває протягом кількох місяців, і це, звичайно, не одноразовий або статичний процес.

Хороша новина полягає в тому, що надійна SEO-компанія може відкрити нові горизонти для вашого бізнесу або веб-сайту, і все, що вам потрібно зробити, це розумно вибирати.

Динамика курса валют на 16.10.2021

Нефть Brent
$84.86
+1.01%

Лента новостей