МРТ діагностика у Львові

02.11.2021 20:41   Елена Степницкая
МРТ діагностика у Львові

У медицині сьогодні застосовуються різні сучасні методи досліджень, до яких належить і МРТ діагностика. Ні для кого не секрет, що для успішного лікування будь-якого захворювання головне – виявити його причину. Встановити точну причину сьогодні допомагає і сучасне обладнання та такі методи, як магнітно-резонансна-томографія. Це високоточний вид дослідження, за допомогою якого можна отримати:

  1. точні зображення практично всіх тканин організму,
  2. висока якість,
  3. відсутність ефекту накладання зображення,
  4. можливість відстежувати зміни в організмі як реального часу.

До того ж, безпека пацієнта при постановці діагнозу робить МРТ незамінним методом постановки діагнозу. Жителі Львова можуть пройти це обстеження, звернувшись до МРТ Експерт – це перша приватна МРТ у місті.

Звертаючись сюди, ви можете бути впевнені в тому, що вас приймуть лікарі професіонали вищої категорії, нададуть високий рівень сервісу за розумною ціною. Як уже було сказано, МРТ обстеження є абсолютно безпечним для пацієнта, не шкодить його здоров'ю та самопочуттю. А точність і повнота дослідження, що досягається за допомогою цього методу, є недосяжною для інших технологій. Більше того, здебільшого сьогодні МРТ – це безальтернативний метод діагностики. У МРТ Експерт можна виконати:

  • МРТ із контрастуванням,
  • МРТ хребта,
  • МРТ суглобів та судин,
  • МРТ голови,
  • МРТ органів черевної порожнини.

Магнітно-резонансна томографія – це безболісний та високо інформативний метод обстеження, що допомагає оцінити стан та структуру внутрішніх органів та допомагає виявити деякі захворювання на ранніх етапах.

МРТ головного мозку дозволяє діагностувати та оцінити наявність аневризми та пухлини, захворювання судин, інсульт та його наслідки, зміну структури тканин мозку, розсіяний склероз та ступінь його прогресу, хвороби очей та вух. МРТ судин призначають пацієнтам, у яких присутні такі симптоми, як шум у вухах, часті головні болі, різке погіршення зору та пам'яті. Якщо необхідно підтвердити результати ультразвукової діагностики, лікарі призначають МРТ м'яких тканин, оскільки томограф за допомогою сильного магнітного поля може вказати на утворення пухлини на ранніх стадіях та їх природу. Записатися на обстеження можна, зателефонувавши за контактним номером телефону, вказаним на сайті, у робочі дні з 09.00 до 18.00 або через форму на сайті. Вкажіть свої контактні дані та напишіть коротке повідомлення та натисніть кнопку «Записатися на обстеження».

Динамика курса валют на 29.05.2024

Нефть Brent
$82.12
+0.93%

Лента новостей