Модна тенденція в оформленні кухонь

03.12.2021 17:42   Елена Степницкая
Модна тенденція в оформленні кухонь

Скляні фартухи для кухонь наразі надзвичайно популярні у Львові. Вони не лише пожвавлюють інтер'єр, але й створюють затишок та комфорт у приміщенні. Купівля кухонних скиналів створить кімнаті повну ексклюзивність. Фірма «Декор Прінт» надає найширший вибір видів, кольорів та малюнків на скляних фартухах для кухні https://www.decorprint.com.ua/. Крім того, тут можна придбати картини у вигляді модулів, фотографічні шпалери та шафи-купе з фото малюнками. Але, звичайно ж, найбільш затребуваний товар - фартух для кухні зі скла. Він є новітнім зростаючим трендом, який вже застосовується не тільки в кухонному приміщенні, але і в декорі житлового простору. Нині стало неможливо уявити пристойне житло без цієї деталі. Скляні фартухи можуть бути виконані в декількох різноманітних варіантах: як суцільну панель або кілька її частин, що становлять єдину композицію.

Кухонний фартух зі скла, у будь-якому випадку, матиме мінімальну кількість стиків або не матиме їх зовсім. Таким чином, у порівнянні з традиційною керамічною плиткою, він не буде втрачати свій зовнішній вигляд від швів, що постійно забруднюються. Також великою перевагою такого облаштування кухонного простору буде фотодрук на звороті скла, виконаний у повнокольоровому режимі. Зображення може бути будь-яким. Такий скляний виріб не тільки забезпечує зображенню об'ємність та глибину зображення, але й чудово захистить стіну від вологи, пари, жирових відкладень та бруду. Остання легко видаляється за допомогою найпростіших засобів догляду.

Поверхня скла працює як відбивач світла, тим самим збільшуючи освітленість приміщення. Також цінується і чудовий візуальний ефект розширення простору, який забезпечує глянсова поверхня фартуха зі скла, що відбиває інтер'єр кімнати. Жителі Львова та Івано-Франківська можуть замовити скінали з малюнками, виконаними за допомогою УФ друку, або панелі, пофарбовані в один колір. На сайті компанії «Декор Прінт» можна ознайомитись з останніми роботами майстрів. Вони представлені у вигляді фотографій з реальних об'єктів у гарному дозволі. Панелі для декоративних цілей зі скла вдало поєднують у собі безліч корисних властивостей:

• Вони довговічні.
• Стійкі до подряпин та інших дрібних впливів.
• Не вбирають ні бруд, ні запах, ні воду.
• Цілком безпечні в екологічному плані.
• Мають високі гігієнічні властивості.
• Найширші можливості для декорування та оформлення приміщень.

Дизайнери компанії завжди допоможуть будь-якому клієнту підібрати малюнок за кольором та типом, що гармонує з інтер'єром кухні або іншого житлового приміщення.

Динамика курса валют на 28.01.2022

Нефть Brent
$89.34
-0.69%

Лента новостей