Мікроблейдинг та пудрове напилення брів в Києві

02.10.2022 11:18   Елена Степницкая
Мікроблейдинг та пудрове напилення брів в Києві

Сьогодні ми поговоримо з вами про те, що таке мікроблейдинг. Мікроблейдинг це імітація натуральних брів, новий вид перманентного макіяжу, який виконується завдяки ручці маніпулі. Мікроблейдинг брів поділяється на три техніки: волоскова (також її називають техніка 6Д), комбінована та пудрова техніка. Підбирається техніка в залежності від брів та вашого типу шкіри, щоб максимально підкреслити та удосконалити природню красу ваших брів. Починається процедури з дезинфекції поверхні брів, наступним кроком створюється ескіз брів. Допомогою спеціальних точок на обличчі можна виявити саме вашу форму брів, яка підходить саме вам. Потім майстер з'єднує всі точки і отримай готову форму. Обов'язковим узгодження ескізу брів з моделлю.

Для того щоб, зробити процедуру повністю безболісною, наносять кремову анестезію. Як тільки анастезія подіяла майстер починає процедуру, тривалістю дві години. По закінченню, надаються рекомендації, щодо правильного процесу загоєння. Не забувайте і про те, що у будь-якому випадку, незалежно від професіоналізму майстра, необхідна корекція. Як ви знаєте шкіра виконує бар'єрну функцію, в той час коли пігмент, чужорідними об'єктом, а тому вона намагається його позбутись. Для того, щоб зберегти колір брів та пігмент не мігрував, необхідно закріпити результат. Відбувається корекція після повного загоєння, не раніше ніж через місяць, після першого сеансу. Якщо ви проживаєте в місті Києві маємо для вас пораду, прийти на консультацію до професійних майстрів студії татуажу «Brovka». «Brovka» для тих, кого цікавлять пудрові брови в Києві. Цінова політика студії дуже лояльна по відношенню до якості матеріалів та кваліфікації майстрів.

Сертифіковані майстри студіі «Brovka» постійно вдосконалюють свої навички, про що свідчать сотні позитивних відгуків, з якими можна ознайомитись в мережі інтернет. Всі майстри студії татуажу «Brovka» працюють виключно на професійному обладнанні та якісними матеріалами, американськиго виробництва. Студія має всі зручності для того, щоб зручно та приємно провести час процедури. З клієнтами майстри працюють в індивідуальному порядку. Тобто першочергово відбувається консультація, де майстер спілкується з клієнтом, виявляє його запит і вже разом вони формують план дій, орієнтуючись на бажаний результат. Крім того, якщо у вас вже була невдала спроба перманентного татуажу це ще один привід написати або зателефонувати в студію. Майстри студії «Brovka» займаються виправленням невдалого татуажу, та дають гарантію на свою роботу, півтора роки.

Динамика курса валют на 06.12.2022

Нефть Brent
$82.68
-3.50%

Лента новостей