Лазерна ліпосакція - у чому секрет її популярності?

08.12.2020 18:26   Елена Степницкая

Лазерна ліпосакція - у чому секрет її популярності?

У наші дні люди ведуть малоактивний спосіб життя, неправильно харчуються, вживаючи багато солодкої і не здорової їжі, додаючи до цього ще й шкідливі звички. В результаті людина набирає зайву вагу, а на талії, стегнах, животі з'являються додаткові сантиметри. На щастя, фахівці в галузі естетичної медицини можуть запропонувати кілька способів позбавлення від зайвих кілограмів. Найбільш щадним з них, який не вимагає великого хірургічного втручання, є лазерна ліпосакція в Києві (ліполіз та ліпомоделюванняе з використанням лазера).

Ефект від лазерної ліпосакції

У провідній клініці пластичної хірургії Києва Nove Tilo фахівці звертають увагу пацієнтів на те, що саме відбувається в результаті лазерної ліпосакції:

  • усуваються зайві відкладення жирових клітин;
  • коригуються контури тіла (талії, підборіддя, стегон та ін.);
  • відновлюється і поліпшується стан шкірного покриву;
  • пацієнт позбавляється відчуття дискомфорту з приводу своєї зовнішності.

Сьогодні такі зміни можуть дозволити собі жителі української столиці та інших регіонів країни, оскільки лазерну ліпосакцію в Києві проводять професійні пластичні хірурги на рівні європейських стандартів.

Суть лазерного ліполізу

Ліполіз із застосуванням лазерного променя є пластичної процедурою, що дозволяє коригувати окремі ділянки тіла. Суть методики полягає в тому, що лазерний промінь малої інтенсивності вторгається в жирові клітини, руйнує їх і перетворює на емульсію, яка потім видаляється з організму природним шляхом, без будь-якого стороннього втручання.

Лазерна ліпосакція проводиться без використання традиційної хірургічної операції й дозволяє створювати бажані обриси фігури, розщеплюючи жирові відкладення. Цей спосіб малотравматичний, дає хороший і тривалий естетичний ефект, а для відновлення після нього не потрібно багато часу.

Використання лазерної ліпосакції дозволяє пластичним хірургам створювати чіткі обриси обличчя, відточене підборіддя, витончені контури шиї, моделювати зони в області внутрішньої і зовнішньої сторони стегон, на руках, боках, колінах. Завдяки ліпомоделюванню делікатно і акуратно усуваються відкладення жирового прошарку там, де його неможливо прибрати за допомогою строгих дієт, посилених тренувань і методом звичайної ліпосакції.

Особливості лазерної ліпосакції

Спочатку пацієнт отримує місцеву анестезію, потім лікар робить маленький прокол, через який під шкіру впроваджується канюля (спеціальна трубка з жорсткого матеріалу) діаметром 1 мм, а в неї вводиться оптико-волоконний зонд. Головка останнього є джерелом лазерної енергії, яка шляхом нагрівання жирових клітин запускає процес їх розщеплення. Під впливом лазера також відбувається процес коагуляції судин в зоні втручання і посилюється вироблення власного колагену, завдяки якому шкіра стає підтягнутою і еластичною.

Після лазерної хвилі мембрани жирових клітин руйнуються, стаючи безформними, а вміст перетворюється на емульсію, яка через кровотік потрапляє в печінку, де знищується природним шляхом.

Якщо лазерну ліпосакцію в Києві необхідно провести на ділянці великого розміру, то розщеплений жир видаляється через канюлю з використанням вакууму.

Тривалість ліпомоделювання буде залежати від кількості жирових клітин, що підлягають усуненню, і від необхідності відкачування емульсії.

Перші помітні результати від ліпосакції будуть видні через 2-4 тижні, а кінцевий ефект від цієї процедури досягається через кілька місяців.

Лазерна ліпосакція дозволяє:

  • усувати зайвий жировий прошарок делікатним методом (ліпомоделюванням);
  • лікувати надмірну пітливість (гіпергідроз);
  • коригувати збільшені внаслідок патологічного розростання жирових клітин грудні залози у чоловіків.

На сьогодні лазерна ліпосакція в Києві - це безпечний і щадний спосіб зі стійким ефектом, який дає можливість скорегувати обличчя, фігуру і видалити жир з проблемних зон.

Джерело: офіційний сайт клініки пластичної хірургії в Києві Nove Tilo www.novetilo.com.ua

Динамика курса валют на 28.01.2022

Нефть Brent
$89.34
-0.69%

Лента новостей