Квартири в найбезпечнішому районі Львова

16.11.2021 17:18   Елена Степницкая
Квартири в найбезпечнішому районі Львова

Львів – найпривабливіше місто для життя за думкою українців, видатний культурний та туристичний центр країни. Це місто, наче з іншого виміру, тут чудово поєднується стародавня архітектура, любов до історії своєї країни та сучасний темп життя, молодіжні субкультури та неперевершена кухня. Кожного року Львів відвідують тисячі туристів з різних куточків земної кулі, і кожен із них повертається додому з незабутніми враженнями. Вирішивши зв’язати своє життя назавжди з цим чудовим містом, рекомендуємо звернути увагу на новобудови Франківського району Львова, саме ця локація вважається най безпечнішою та екологічною у всьому місті.

В загалом новобудови у Франківському районі запропоновані перевіреними забудовниками, є пропозиції на будь – який смак, від економваріантів до житла бізнес-класу. Перш за все, варто зазначити якість новобудов, сміливі та комфортні архітектурні рішення, красу та безпеку прибудинкових територій, якість виконання. Придбати квартиру можна як в готовому будинку, так і в недострої. На сайті https://vdoma.online ви знайдете купу пропозицій. Звісно, і остаточна вартість квартири буде залежати від наступних факторів:

 1.  поверх та площа квартири;
 2.  кількість кімнат, наявність балкону, загальне планування;
 3.  хід будівництва;
 4.  додаткові переваги, наприклад спортивний майданчик, паркінг, зелена зона і т.д.

Також на вартість впливає спосіб розрахунку, відомий факт, що розтермінування платежу збільшує вартість житла, у відмінності від придбання єдиним платежем. Щоб остаточно вирішити питання з купівлею квартири в Франківському районі, необхідно розуміти переваги конкретної локації, а саме:

 •  достатня кількість дошкільних закладів, шкіл, навіть ВУЗів;
 •  розвинена медична гілка – лабораторії, поліклініки, приватні лікарні, тощо;
 •  аквапарк, спортивні секції та майданчики;
 •  паркова зона, озера;
 •  ринок, супермаркети, різноманітні магазини;
 •  велика кількість закладів громадського харчування;
 •  розважальні об’єкти;
 •  розвинене транспортне сполучення.

Квартира в Франківському районі Львова стане чудовим рішенням для молодої сім’ї або студента. Також це гарна інвестиція, так як попит на довготривалу оренду житла тут найбільший в усьому місті. За допомогою зручного сайту Вдома, ви швидко знайдете підхожий варіант житла в новобудові, або в недострої. Користуючись фільтрами зможете вибрати варіанти відповідні по вартості, площі та іншим параметрам.

Динамика курса валют на 24.05.2024

Нефть Brent
$81.36
-0.66%

Лента новостей