Консультації психолога - чому вони популярні в карантин?

11.03.2021 19:56   Елена Степницкая

Консультації психолога - чому вони популярні в карантин?

У період карантину, коли немає звичної можливості подорожувати за кордон, у багатьох людей вивільнилися час, який можна присвятити саморозвитку, і використовувати його необхідно з користю. Звернувши увагу, наприклад, на індивідуальні консультації психолога в Києві, звичайні або онлайн по Скайпу.

Популярний жіночий психолог по стосункам пропонує індивідуальні консультації тим, хто бажає кардинально і в короткий термін змінити життя на краще та вирішити накопичені проблеми.

Одні жінки відчувають порожнечу, коли після чергової зустрічі з чоловіком залишається лише розчарування, або дратуються через те, що подруги давно живуть сім'єю, а вони ніяк не можуть знайти свого обранця.

Іншим здається, що життя йде повз них, адже вони бачать тільки роботу і щодня займаються буденними, звичними справами, але є величезне бажання для реалізації своїх мрій, хочеться приносити користь людям і займатися улюбленою справою.

Консультації психолога для жінок

Хтось відчуває себе самотньою, живучи з чоловіком, тому що вони віддалилися один від одного, він перестав допускати дружину в своє життя, а хочеться повернути колишні часи, коли все було інакше.

Деякі жінки крутяться, наче білка в колесі, щоб стати чудовою дружиною і прекрасною матір'ю, але не виходить відповідати таким високим ідеалам.

Жіночі психологи вважають, що у слов'янок однією з основних проблем є занижена самооцінка.

Вона може бути розумною і зовні дуже привабливою, але не вміти правильно спілкуватися і вибудовувати гармонійні стосунки з чоловіком. Якщо у жінки немає чітко виражених життєвих цілей і вона не впевнена в собі, то їй доводиться протягом довгого часу «не помічати» зради, терпіти неповажне ставлення чоловіка, аби не залишитися одній. Вона буде страждати від неуваги чоловіка, який вже не цінує її, як жінку, залишатися коханкою довгі роки, мучитися і не знаходити виходу з подібних ситуацій.

Якщо зараз жінка:

 • думає, що вже ніколи не знайде нормального чоловіка;
 • знаходиться в постійному очікуванні дзвінка від нього;
 • сумує за ним сильніше, ніж він;
 • живе в цивільному шлюбі, а чоловік довгий час навіть не заїкається про весілля і одруження;
 • перестала відчувати його турботу;
 • робить подарунки і дарує квіти собі сама;
 • краще зробить все сама, ніж попросить його про це;
 • заміжня, але чоловік не приділяє їй уваги, частіше став приходити додому пізно, не хоче спілкуватися з нею;
 • може чесно сказати самій собі, що обранець домінує і пригнічує її;
 • боїться, що чоловік знайде собі більш красиву і струнку дівчину, і вона залишиться на самоті;
 • ніяк не визначиться зі своїм призначенням, не може знайти своє місце в житті і якесь заняття;
 • не відчуває себе впевненою, боїться майбутнього та соромиться минулого, втратила гармонійні стосунки, більше нічому не радіє й ніщо її не задовольняє.

То не потрібно це терпіти, краще звернутися до фахівця, який допоможе кардинально змінити життя і ставлення до себе, використовуючи індивідуальні консультації задля рішення конкретної проблеми.

Так, жіночий психолог у Києві Алла Янсонс стверджує, що жінок, яких вона супроводжує особисто, буквально через кілька тижнів просто не впізнати, оскільки з ними відбуваються очевидні зміни на краще. Вони стають зовні привабливими і більш впевненими, отримують від життя все, чого хочуть!

Спеціаліст навчалася кілька років у найкращих психологів, провела безліч тренінгів, має власний досвід дружини, мами і бізнес-леді. Все це допомогло їй розробити і створити методику, завдяки якій жінки можуть зробити справжній переворот у житті, поліпшивши його кардинально і якісно.

Як можуть проходити сеанси з фахівцем:

 • психолог приділяє увагу тільки конкретній пацієнтці, що дає високу результативність спільної роботи, позаяк виявляються основні причини проблеми;
 • жінка отримує від експерта керівництво до дії на першому сеансі;
 • фахівець буде стежити за досягненнями і результатами, а при необхідності їх коригувати.

Тривалість курсу консультацій обговорюється з кожною жінкою персонально. Іноді буває достатньо однієї зустрічі, а в деяких випадках може знадобитися кілька сеансів.

Очно психолог приймає в офісі в Києві за адресою Інститутська, 19б, а заочно консультації проходять по скайпу. Для запису на індивідуальний сеанс можна зателефонувати за номером +38 066 471 55 69.

Джерело: офіційний сайт жіночого психолога у Києві Алли Янсонс www.jansons.com.ua

Динамика курса валют на 23.04.2021

Нефть Brent
$65.40
+0.12%

Лента новостей