Івент-агенція повного циклу «Прищепкін Event-Team»

04.08.2022 19:20   Елена Степницкая

Хочете організувати презентацію, вечірку чи інший захід? Але треба, щоб все пройшло настільки бездоганно, що комар носа не підточить, адже на кону стоїть репутація. Тоді краще звернутись до справжніх профі своєї справи.

Наприклад, івент-агенція повного циклу «Прищепкін Event-Team» вже понад 20 років влаштовує події на найвищому рівні. Завжди оригінальні ідеї, добре підготовлені ведучі, чітко сплановані та організовані розважальні заходи, повний супровід від організації найменших деталей і до вдячних відгуків. Якщо ви чули від знайомих захопливі розповіді про чудово проведені заходи, скоріше за все, це робота «Прищепкін Event-Team». Розглянемо детальніше, які події вони проводять.

Івент-агенція повного циклу «Прищепкін Event-Team»

Івент-агенція організовує корпоративні заходи з 1997 року. Завдяки злагодженій і професійній команді та здобутому за роки досвіду, Прищепкін Event-Team влаштовує івенти як по всій Україні, так і за кордоном. Необхідно організувати презентацію нового продукту – весело, інноваційно і так, щоб одразу захотілось його придбати – звертайтесь до агенції Прищепкіна. Думаєте, що вигадати на корпоратив, конференцію, тимбілдінг чи пікнік, щоб команда здружилась, добре відпочила, отримала багато позитивних емоцій, приємних спогадів та красивих фото? Прищепкін Event-Team зробить все на найвищому рівні. Ця івент-агенція навіть організовує такі масштабні події, як бізнес-форуми, фестивалі, gala-вечері, спортивні заходи і чемпіонати. Команда професіоналів відслідковує кожну деталь від паперу, на якому надруковані запрошення чи квитки, до того, щоб колір вбрання артистів та ведучих пасував до оформлення зали. Прищепкін Event-Team – це ім’я, яке саме говорить за якість: ви можете розслабитись, насолоджуючись івентом, і бути впевненим, що все буде бездоганно.

За ці роки агенція організувала сотні свят для багатьох відомих компаній, серед яких Bayer, Dila, DHL, Pfizer, Щедро, Пумб та багато інших. Засновник агенції та за сумісництвом професійний ведучий Єгор Прищепкін особисто слідкує за тим, щоб його івент-агенція рухалась в ногу з часом і відповідала всім потребам і вимогам клієнтів. Його також можна особисто замовити як ведучого на захід, тоді він точно буде яскравим і незабутнім.

Не важливо, з якою метою ви організовуєте той чи інший захід, з Прищепкін Event-Team можете бути впевнені, що все пройде бездоганно, а у вашої компанії залишиться репутація надійного, організованого і якісного партнера.

Динамика курса валют на 12.08.2022

Нефть Brent
$99.60
+2.21%

Лента новостей