В останні роки в Україні стрімкими темпами зростає виробництво ID-карт, призначених для ідентифікації користувачів. Ідентифікаційні картки на пластиковому носії використовуються в найрізноманітніших сферах діяльності. Наприклад, на підприємствах з їх допомогою можна розрахувати трудовитрати на штатну одиницю та оцінити ефективність роботи персоналу." />

Ідентифікаційні картки - навіщо вони бізнесу?

08.12.2020 18:34   Елена Степницкая

Ідентифікаційні картки - навіщо вони бізнесу?
lt="" width="770" height="407">

В останні роки в Україні стрімкими темпами зростає виробництво ID-карт, призначених для ідентифікації користувачів. Ідентифікаційні картки на пластиковому носії використовуються в найрізноманітніших сферах діяльності. Наприклад, на підприємствах з їх допомогою можна розрахувати трудовитрати на штатну одиницю та оцінити ефективність роботи персоналу.

Завдяки впровадженню інноваційних технологій CIPURSE і Mifare ID-карти часто застосовуються в різних програмах лояльності. Вони допомагають вивчити споживчий попит, врахувати переваги споживачів товарів і послуг, підготувати пропозиції, здатні зацікавити конкретного клієнта.

Студентський квиток

Унікальним для українського ринку продуктом, який випустила компанія «Пластик Карта», стала ідентифікаційна картка «Студентський квиток». Ця розробка поєднує в собі дві важливі функції - студентського квитка та повноцінної платіжної карти. Крім того, виробник оснастив свою новинку транспортним застосунком, що дає можливість використовувати її в якості проїзного квитка.

За допомогою такої багатофункціональної картки українська молодь може:

  • Отримувати стипендії та грошові перекази.
  • Розплачуватися за будь-які товари і послуги.
  • Робити покупки та здійснювати обов'язкові платежі в інтернеті.

Крім перерахованого вище, «Студентський квиток» є картою допуску студента на територію навчального закладу. Відповідальні працівники ВНЗ можуть з їх допомогою контролювати відвідуваність занять. У разі втрати ідентифікаційну картку можна моментально заблокувати.

Цей проект компанії «Пластик Карта» підтримали багато навчальних закладів країни. Не залишилися осторонь і українські банки, які допомогли реалізувати ідею на практиці.

GSM-картки та SIM-картки

Ще один важливий напрямок діяльності компанії «Пластик Карта» - випуск карт мобільного зв'язку. На сьогодні здійснюється виробництво SIM-карт зі своєю операційною системою, а також пакетів передплаченого зв'язку для операторів сегмента GSM. Співпраця в галузі мобільних рішень ведеться як з найбільшими операторами України, так і з закордонними операторами стільникового зв'язку.

Компанія «Пластик Карта» має виробничі потужності, що дозволяють випускати SIM-карти різних форматів:

  • Повнорозмірні
  • Nano-SIM
  • Micro-SIM

Мобільними телефонами сьогодні користуються мільярди людей на планеті. Однак не кожен знає, що SIM-карта здатна виконувати безліч корисних функцій: зберігати контакти та іншу інформацію, дізнаватися час, надавати доступ до особистого банківського рахунку.

До послуг споживачів пропонуються SIM-картки різних стандартів. Основні характеристики, за якими вони відрізняються - обсяг пам'яті і функціональність. Виробник може оснащувати їх додатковими програмами (наприклад, STK-меню або MobileID). Крім того, «сімки» з кожним роком стають дедалі меншими, а їх сумісність і функціональність розширюється.

«Пластик Карта» займається не тільки виробництвом карток. Вона здійснює збірку стартових пакетів, розробляє дизайнерську упаковку - напрямків діяльності у компанії насправді дуже багато.

Джерело: офіційний сайт виробника ідентифікаційних карток www.plasticcard.ua.

Динамика курса валют на 28.01.2022

Нефть Brent
$89.34
-0.69%

Лента новостей