Фруктові снеки - чому їх полюбляють українці?

15.01.2021 20:00   Елена Степницкая

Фруктові снеки - чому їх полюбляють українці?

На думку дієтологів і тих, хто вважає за краще здорове та правильне харчування, популярні сьогодні фруктові снеки та натуральні сухофрукти є найкращим солодким продуктом, який може повністю замінити вживання цукерок і цукру. У сушених фруктах і ягодах зберігаються всі корисні речовини та поживність свіжих плодів, саме тому вони стали улюбленими ласощами, яке з задоволенням їдять і дорослі, і діти.

Сухофрукти мають низьку калорійність, не вимагають додаткової обробки перед вживанням, в них мало вологи, калорій і багато вітамінів і мінералів, які містяться у вихідній сировині. Купити якісні фруктові снеки та сухофрукти за низькими цінами можна у фірмовому інтернет магазині виробника SERGIO frutalina.com.ua, оформивши заявку в спеціальному розділі. Продукція за досить доступними цінами може бути доставлена в будь-який район України.

Сухофрукти - відмінний замінник будь-яким цукеркам

Висушувати лісові ягоди і фрукти люди навчилися ще в давнину. Оскільки в такому вигляді плоди зберігалися довго, це дозволяло запасати їх про запас і вживати в їжу корисні ласощі протягом усього року. Згодом сухофруктами стали замінювати свіжі аналоги (особливо в зимовий час) і цукерки, від яких мало користі.

Технологія сушіння плодів практично не змінилася, просто зараз у виробництві використовуються спеціальні сучасні печі, в яких свіжі плоди висушуються при певній температурі, в щадному режимі до того, поки їх вологість не досягне 20%. Завдяки такій природній сушці, в сухофруктах залишаються всі вітаміни, мікроелементи і зберігаються корисні властивості свіжої сировини.

Сушені фрукти зазвичай бувають:

  • Цілими з кісточкою;
  • Цілими без кісточки;
  • Половинками;
  • Невеликими шматочками.

Сухофрукти багаті не тільки вітамінами і мікроелементами, в них містяться органічні кислоти, мінерали та оптимально збалансована клітковина. Тому якісні, правильно висушені плоди додають волоссю здорового вигляду, сприяють виведенню шлаків і токсичних речовин з організму, стабілізують роботу кишечника, очищають судини і зміцнюють їх стінки.

Користь сухофруктів

Кожен вид сушених фруктів або ягід володіє своїми корисними властивостями. Користь деяких сухофруктів:

  • Ізюм знижує рівень цукру і підвищує показники гемоглобіну в крові, має антиоксидантні і антибактеріальні властивості, покращує роботу нервової системи.
  • Сушені яблука багаті залізом, клітковиною, вітамінами різних груп, вони нормалізують діяльність шлунково-кишкового тракту, зміцнюють імунітет, стабілізують серцевий ритм.
  • Сушені груші покращують зір, нормалізують функції кишечника, зміцнюють кісткову тканину і суглоби, покращують роботу імунної системи, знижують можливість виникнення діабету.
  • Сушені банани сприяють знищенню ракових клітин, покращують стан серцевого м'яза і судин, регулюють роботу нирок, допомагають в схудненні, мають антиоксидантну дію.

І це всього лише невеликий перелік корисних властивостей, які дають організму сушені плоди.

Для зручності споживачів створений спеціальний інтернет магазин Фруталіна, в якому можна купити сухофрукти і оформити їх доставку в будь-який регіон України (Київ, Харківська, Одеська, Львівська та інші області країни). Якісна і доступна за вартістю продукція упакована герметично, тому зберігає всі смакові якості і корисні властивості висушених плодів.

Джерело: офіційний сайт виробника фруктових снеків і сухофруктів SERGIO www.sergio.com.ua

Динамика курса валют на 15.06.2021

Нефть Brent
$72.86
+0.23%

Лента новостей