Фармаско - виробник та постачальник широкого асортименту засобів експрес-діагностики

19.01.2024 16:07   Елена Степницкая
Фармаско - виробник та постачальник широкого асортименту засобів експрес-діагностики

Українська медична компанія "Фармаско" є виробником та постачальником широкого асортименту засобів експрес-діагностики, лабораторного обладнання та інноваційних технологій для діагностики та лікування. Компанія спеціалізується на виготовленні медичних продуктів для різних напрямків, таких як терапія, педіатрія, кардіологія, акушерство, гінекологія, гастроентерологія, урологія, онкологія та інфекційні захворювання.

"Фармаско" ставить перед собою завдання забезпечити доступ до інновацій у сфері діагностики для пацієнтів, медичних спеціалістів, бізнес-партнерів і дистриб'юторів. Компанія пропонує широкий вибір інноваційних медичних виробів власного виробництва, а також співпрацює з провідними світовими виробниками.

Лабораторні рішення "Фармаско" базуються на рекомендаціях авторитетних міжнародних організацій, таких як IFCC, DGKI, CDC і Всесвітня організація охорони здоров'я. Компанія співпрацює з науковими та медичними закладами для розробки оптимальних стратегій використання сучасних діагностичних методів у практиці охорони здоров'я.

"Фармаско" має велику кількість партнерів, серед яких провідні національні дистриб'ютори та аптечні мережі. Це дозволяє забезпечити поширення їхніх продуктів та послуг, зокрема швидкого тестування, навіть в віддалених регіонах країни. Компанія може похизуватися великою кількістю довірливих спеціалістів та пацієнтів, які вірять у високу якість її продукції.

"Фармаско" вже протягом 20 років є надійним партнером у галузі охорони здоров'я, забезпечуючи якісними та ефективними засобами експрес-діагностики, лабораторним та лікувально-діагностичним обладнанням. Їхньою місією є збереження здоров'я нації, а їхні продукти і послуги є високочутливими, специфічними та легкими у використанні.

Цінності компанії визначаються довірою та вкладом її співробітників. Успіх кожного працівника визнається як важлива частина успіху та процвітання всього колективу. Підкреслюється важливість поваги до кожної людини, відкритого та терпимого ставлення до різниць між працівниками, а також акцентується на відкритому та позитивному обговоренні проблем і спільному розв'язанні завдань. Значення також надається відкритій взаємодії з партнерами та державними органами, спільній роботі як єдиної команди, де кожен відповідає за загальний результат, що вважається запорукою успіху компанії "Фармаско".

Динамика курса валют на 26.02.2024

Нефть Brent
$81.62
-2.51%

Лента новостей