Де використовують поліуретанові ущільнювачі і які у них переваги

28.07.2021 13:05   Елена Степницкая
Де використовують поліуретанові ущільнювачі і які у них переваги

Піскова насадка (конус нижній) виконує функції виведення великої фракції домішок у вигляді пісків з гідроциклонів. Компанією «УКРПРОМСЕРВІС» реалізується піскові насадки, які призначені для подачі великої фракції піщаної суміші з гідроциклона. Склад має високі абразивні властивості. Це обумовлено контактом внутрішніх поверхонь з твердими частинками піску. В результаті виріб може швидко виходити з ладу. Щоб цього уникнути, при виробництві використовуються поліуретанові ущільнювачі ціна Дніпро на які доступна кожному.

Матеріал відрізняється високими експлуатаційними характеристиками та здатний тривалий час зберігати свої властивості під впливом піску, а також різних середовищ.

Виготовлення здійснюється з використанням технології жидкофазного лиття. Це дозволяє домогтися цілісності конструкції без напливів та інших дефектів поверхні.

Переваги насадок

Виріб має ряд переваг:

  • Надійність. При виготовленні застосовується синтетичний каучук й поліетилен. Такий склад забезпечує достатню міцність матеріалу.
  • Довговічність. Виріб може виконувати свої функції в три рази довше, ніж подібні пристосування, виготовлені з інших матеріалів. В середньому тривалість активного використання доходить до 100 годин.
  • Асортимент. Вироби можуть мати різний розмір. Вибір залежить від завдань, які ставляться перед пристосуванням.
  • Стійкість до ударних навантажень. Під їх впливом продукція не руйнується, не розтріскується й не деформується. Це дозволяє використовувати насадку в піскорозділювачаї.
  • Невелику питому вагу. Це легке пристосування. Його вага нижче, ніж у керамічних та інших аналогів.
  • Простота заміни. При виході поліуретанового ущільнювача з ладу його можна оперативно демонтувати та встановити новий. Для цього не потрібні спеціальні складні інструменти й механізми. Це змінна деталь, конструкція якої розроблена для максимального полегшення завдання по її заміні.
  • Вартість. Ціна товару нижче, ніж у керамічних виробів даної специфіки.
  • Виріб має низький коефіцієнт тертя. На поверхні не налипає пісок та інші склади. Насадка відрізняється ідеальною геометрією в проточній частині.

Компанія ««УКРПРОМСЕРВІС» пропонує поліуретанові ущільнювачі різного діаметру. Розмір вибирається виходячи з галузі використання продукції і результату, якого необхідно досягти в процесі експлуатації. Придбати товар можна різними партіями в Дніпрі, інших містах України.

Динамика курса валют на 29.02.2024

Нефть Brent
$83.65
+1.34%

Лента новостей