Де придбати якісний інвертор

13.08.2017 8:58   Елена Степницкая
Де придбати якісний інвертор

Сонячні електростанції – це майбутнє людства, адже вони максимально безпечні для навколишнього середовища та спрямовані на зручне отримання енергії з джерела, що неможливо вичерпати. Переваг у таких агрегатів безліч, ось деякі з них: автономність та безперебійна робота, достатньо високий рівень продуктивності, термін служби складає більш ніж 25 років, значна економія грошей в умовах тарифів для населення, що постійно зростають, незалежний постачальник електроенергії. До того ж, станції дозволяють власнику отримувати додатковий прибуток, здійснюючи продаж надлишків енергії у мережу за «зеленим» тарифом.

Дуже зручно, що можна підібрати таку систему за своїми потребами, розрахувавши заздалегідь кількість користувачів та обсяги споживання енергії. Можна обрати станцію, яка працюватиме лише в конкретні пори року, або ж встановити таку, що буде працювати цілий рік без перерв. Тим, хто цікавиться альтернативними джерелами енергії, слід знати, що автономна сонячна електростанція включає в себе фотомодулі, батареї, які допомагають акумулювати енергію, контролер заряду та інвертор для перетворення струму. Останній компонент дуже важливий, адже від нього залежить ефективність роботи всієї установки.

Якщо ви прагнете придбати якісний товар, обов’язково зверніть увагу на інвертор Huawei. Його виробляє відома компанія з Китаю, яка вже давно прославилася своїми технологічними та сучасними рішеннями у виробництві різноманітної техніки – мобільних телефонів, мережевого обладнання, терміналів, спеціалізованого програмного забезпечення. В основі всіх пристроїв лежать власні розробки компанії. Отже у якості продукції можна не сумніватися. Компанія «Еко Енергія» не просто так обрала для презентації на своєму сайті саме цей бренд, вона прагнула запропонувати українським господарствам та підприємцям лише найкращі товари, перевірені досвідом. Можна придбати інвертори з різною номінальною потужністю, для різних агрегатів по переробці енергії сонця. До кожної моделі є всі необхідні характеристики, що допомагають клієнту зорієнтуватися та обрати саме те, що йому потрібно. Інвертори китайського бренду мають високий рівень енергоефективності . Для зручнішого користування, вони обладнані функцією інтелектуального контролю, який допомагає виявляти проблеми та несправності по ланцюжках. Крім того, моделі мають дуже компактні розміри.

Динамика курса валют на 30.05.2024

Нефть Brent
$83.60
-0.74%

Лента новостей