Швидкий та професійний переклад медичних документів

21.11.2021 14:45   Елена Степницкая
Швидкий та професійний переклад медичних документів

Досить часто пацієнтам вітчизняних медичних закладів доводиться стикатися з необхідністю перевести виписки, призначення, результати аналізів та іншу документацію для консультації з іноземними фахівцями. У бюро перекладів «Еверест» спеціалізуються на перекладах спеціалізованої документації англійською, німецькою, польською, італійською, грецькою мовами.

Переклади медичних документів - окрема галузь, не кожне бюро візьметься за подібне, та й не кожне бюро може зробити достовірний переклад. В «Евересті» такої проблеми не існує, тут https://everest-center.com/medychnyj/ працюють висококласні перекладачі, а медичні документи перекладаються при консультації з медичними представниками. Адже дуже важливо не просто перекласти документ, а зробити це настільки точно, щоб закордонні лікарі могли побачити повну картину, не спотворену мовним бар'єром. При медичному перекладі в бюро Еверест:

  • Зберігається латинська термінологія;
  •  Розшифровуються абревіатури та скорочення;
  • гарантовано дотримання термінології;
  • Якість перекладу дозволяє нотаріально завірити документи;
  • Зберігається транслітерація географічних та інших назв, інше.

При цьому клієнтам гарантується конфіденційність, з документами працює фахівець із медичних перекладів, і у вкрай складних випадках підключається вузький фахівець із медичної термінології. Переклад засвідчується печаткою бюро, може бути повторно надрукований.

Вартість медичного перекладу - одна з найвищих, це обумовлено специфікою робіт, такий переклад найскладніше і найдовше перебуває в роботі, потребує 100% точності. Також створює складність особливість оформлення документів і медициною - маса виписок, аналізів і призначень виконується вручну, а значить перед перекладом необхідно ще й розібрати написане. Підсумкову ціну на переклад можна уточнити у менеджера, і прорахувати на сайті компанії, підсумкова вартість залежатиме від обсягу тексту, терміновості виконання та мови на яку потрібно перекласти.

Окрім медичної документації, бюро перекладів Еверест виконує технічні, літературні, юридичні, наукові, рекламні переклади. Тут можна отримати апостиль, замовити синхронний усний переклад, легалізацію документів, інше. Бюро перекладів «Еверест» надає першокласні послуги з перекладів на найпопулярніші мовні напрямки, тут працюють досвідчені перекладачі з класом оцінювання не нижче С1.

Динамика курса валют на 30.05.2024

Нефть Brent
$83.60
-0.74%

Лента новостей