Великий вибір хвойних рослин як саджанців, так і «дорослих» особ

28.10.2021 12:21   Елена Степницкая
Великий вибір хвойних рослин як саджанців, так і «дорослих» особ

Справжньою окрасою як міського, так і приватного ландшафту є вічно зелені хвойні рослини. За допомогою хвойників можна облагородити ділянку біля заміського будинку, створити чудовий зелений острів серед міської інфраструктури, додати мальовничості парку, хвойники гарні та універсальні для будь-якого дизайнерського рішення. Придбати вічнозелене молоде деревце, або вже дорослу рослину можна в даному каталозі https://galsad.ua/catalog/roslini/khvoyni-roslini/, тут воістину величезний асортимент порід, так що від вибору просто розбігаються очі. Компанія співпрацює як з ландшафтними дизайнерами, так і з приватними особами, надаючи консультації щодо вибору рослини. Отже, вирішивши створити альпійську гірку самостійно, можна не хвилюватися, вам допоможуть підібрати рослини для будь-якого задуму.

Головним фактором при виборі хвойників є сприятливі кліматичні умови нашого регіону, рослини чудово адаптуються до ґрунту, не вибагливі у догляді, тому їм довіряють прикрасити ділянку. Компанія «Гал Сад» пропонує своїм покупцям як класичні породи дерев, так і екзотичні. У наявності: сосна, кедр, ялина, туя, кипарис, метасеквоя, гінгко, лиственниця, тис, араукарія та інші.

Багаторічні хвойники, як дерева, так і кущі є оптимальним вибором для насаджень на ділянках будь-якого розміру, хвойники захищають ґрунт, і дозволяють людині ніжитись у тіні вічно зеленої, густої крони. Якщо детально розглядати переваги цього виду рослин, варто виділити такі:

· чудова адаптація до будь-яких умов, будь то кам'янистий грунт, брак вологи або світла, інші «складності»;
· Великий різновид форм і кольору крони рослин дозволяє створювати прекрасні ландшафтні зони, існують сріблясті, блакитні, зелені та жовті крони, за допомогою мінімальних маніпуляцій та підрізання крона може набути практично будь-якої форми;
· лікувальний аромат - заспокоює і благотворно впливає на легеневу та серцево-судинну систему, так само має протимікробну дію, ось чому їх так часто висаджують біля лікарень, поліклінік, на території санаторіїв та інших лікувальних закладів.

Вирішивши придбати хвойну рослину для своєї ділянки потрібно знати наступне – молоді саджанці вимагають ретельного догляду та підживлення ґрунту протягом мінімум 2-х років. Найкомфортніше хвойній рослині буде на ділянці, захищеній від сильного вітру, і без прямого сонячного світла. А щоб кілька хвойних дерев добре росли і розвивалися, організуйте між ними дистанцію мінімум в 1,5 м.

Динамика курса валют на 29.05.2024

Нефть Brent
$82.12
+0.93%

Лента новостей