Алюмінієві вікна ТМ "Перфект" за найкращою ціною

20.11.2021 17:00   Елена Степницкая
Алюмінієві вікна ТМ

Вікна у тонкому алюмінієвому профілі – сучасне рішення засклення приватних будівель, торгових центрів, офісів, навчальних закладів. Конструкції вражають своєю міцністю та легкістю, при цьому виготовлення можливе у будь-якому кольорі та формі. Готовий виріб при правильній експлуатації служить 80 років, а завдяки антикорозійним властивостям алюмінію, так само, цей матеріал стійко витримує:

  • різні атмосферні явища,
  • прямі ультрафіолетові промені,
  • перепади температур (від -80 до +100).

Вікна в алюмінієвому профілі дуже елегантно виглядають, завдяки тонкому і акуратному профілю, як з зовнішнього боку, так і з внутрішнього. Також радує велика світлопропускна здатність.

Особливо привабливим для покупців є можливість обрати та купити вікна з алюмінієвого профілю https://perfect-okna.com.ua/all-windows/aluminum-windows/ і той факт, що конструкції можна надати будь-якої форми, кольору, фактури. За допомогою спеціальних плівок можна відтворити рисунок дерева, каменю. Також профіль можна утеплити, використовуючи спеціальні термополімери. Ущільнювач, що використовується, захищає приміщення від зовнішнього шуму і зберігає тепло.

Це "теплий" алюмінієвий профіль. Якщо не використовувати додаткові вставки, профіль буде холодним, захист від зовнішнього шуму зберігається, а ось збереження тепла не є пріоритетним завданням. Такий тип профілю найчастіше використовують для створення перегородок в офісах і торгових майданчиках, для скління балконів, терас, лоджій. ТМ «Перфект» пропонує великий асортимент алюмінієвих конструкцій як холодного, так і теплого типу.

У каталогах компанії представлений величезний вибір форм та забарвлень, є портфоліо з вже виконаними роботами, тому візуалізувати замовлення не є проблемою. Тут приймають замовлення «повного циклу», тобто від виготовлення, до доставки та монтажу. На сайті компанії представлений онлайн-калькулятор для самостійного прорахунку вартості конструкції. Ця опція дозволяє зорієнтуватися у вартості виробу, і переконається, що вартість вікон від «Перфект» конкурує з іншими постачальниками. Компанія «Перфект» займається виробництвом, реалізацією та монтажем не тільки віконних систем, яких у каталозі запропоновано чимало. Тут можна замовити:

  • вхідні двері із різних матеріалів;
  • міжкімнатні двері з дерева та металопластику;
  • ворота – ролетні, секційні, гаражні тощо;
  • перегородки із скла, легкі, інтер'єрні, офісні;
  • різні фасади;
  • аксесуари.

Динамика курса валют на 24.05.2024

Нефть Brent
$81.36
-0.66%

Лента новостей