У мережі з'явилися перші фото нової української САУ "Богдана"

10.08.2018 13:27   Елена Степницкая
У мережі з'явилися перші фото нової української САУ

У четвер, 9 серпня, в Україні вперше була відкрита лінія по виробництву снарядів для курпнокаліберной артилерії, а вже 10 серпня в мережі з'явилося перше публічне фото нової української 155-мм самохідної артилерійської установки "Богдана".
Знімок оприлюднив на своїй сторінці в Facebook директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергій Згурець.
Крім того, фото САУ на колісному шасі КрАЗ оприлюднив на своїй сторінці в Facebook і позаштатний радник президента України Юрій Бірюков. Він не уточнив, що за техніка зображена, але в коментарях користувачі припустили, що це - САУ "Богдана".
Судячи по знімку Згурця, нова українська САУ виконана на колісному шасі 6х6 КрАЗ. Відзначимо, раніше в "Укроборонпрому" розглядали ідею створення 155-мм САУ на гусеничному шасі.
Варто додати, що на даний момент Україна використовує великокаліберну артилерію переважно радянського зразка - під снаряди 152 мм. При цьому артилерія НАТО орієнтується на снаряди 155 мм. Відповідність стандартам НАТО і можливість більш широкої кооперації із західними партнерами було свого часу одним з аргументів при виборі калібру нової української САУ.

Источник

Динамика курса валют на 12.04.2024

Нефть Brent
$90.48
+1.17%

Лента новостей