Тимошенко в прямому ефірі переплутала рекомендації МОЗ і заплутала українців

09.04.2020 22:57   Елена Степницкая
Тимошенко в прямому ефірі переплутала рекомендації МОЗ і заплутала українців

Юлія Тимошенко в прямому ефірі продемонструвала, що вона — звичайний громадянин України, такий же, як і більшість з нас. Чим же Юлія Володимирівна так близька до народу? Тим, що вона, як і багато українців, не знає рекомендацій МОЗ по боротьбі з коронавірусом. Ось тільки на відміну від нас, Юлія Володимирівна блищить своїми «знаннями» перед мільйонами.
Виступаючи в шоу «Свобода Слова Савіка Шустера», Тимошенко заявила: «Є інструкція МОЗ, яка знаходиться на сайті. Згідно їй, людина з симптомами повинен їхати до сімейного лікаря, а сімейний лікар буде визначатися». От тільки насправді рекомендації свідчать, що людям, які відчувають симптоми COVID-19, взагалі не рекомендується виходити з дому. Консультуватися з сімейним лікарем можна тільки по телефону. Якщо стан погіршується, необхідно терміново викликати «Швидку Допомогу».
Рекомендації для населення Міністерство охорони здоров’я України опублікувало на своєму сайті, і з ними може ознайомитися кожен.
І Юлія Володимирівна продемонструвала своє незнання цих інструкцій. Якби вона сказала це в ефірі один раз, можна було б уявити, що вона просто обмовилася. Але вона сказала про це двічі в прямому ефірі. Тому Тимошенко бажано терміново зайти на сайт і прочитати, що людям з симптомами COVID-19 взагалі не можна виходити з дому, крім як у супроводі лікарів «Швидкої». Краш игра Авиатор популярна. Играть Aviator 1win казино можно после регистрации.
Знай Читай U-News в Google News: жми Подписаться

Динамика курса валют на 24.05.2024

Нефть Brent
$81.36
-0.66%

Лента новостей