"Считает себя царем": как бойцы ВСУ на Донбассе "Путина" ловили (видео)

27.08.2018 9:08   Елена Степницкая

В сети показали свинью с именем "Путин", которая живет на позиции украинских военнослужащих. Об этом говорится на странице "Повернись живим" в Facebook.
"Ребята ищут повсюду Путина, потому что он убежал из свинарника. И это уже не в первый раз. Как правило, убегает на соседский огород, где ест кабачки. Оттуда его и нагнали", - говорится в сообщении.
Более того, по информации журналистов, свинья "Путин" в свинарник идти не хочет и считает себя "царем".
"Оказывается, Путин убежал из хлева, сделав подкоп. Вернулся он туда только под контролем украинских военных. После этого они заложили дырку кирпичами, чтобы он больше не вылез", - подчеркивается в тексте сообщения.

Як бійці свиню Путіна ловили

Як бійці вранці Путіна ловили. Місяці два тому на позиції однієї з механізованих бригад хлопці показали мені своїх свиней. - А як їх звуть? - Ніяк. - То назвіть когось Путіним. Потім Путіна заріжете. - Добре, так і зробимо. Ранок на цій же позиції через два місяці. Хлопці всюди шукають Путіна, бо він утік зі свинарника. Це вже не вперше. Як правило, тікає він на сусідський город, де жере кабачки. Звідти його і нагнали. До свинарника йти не хоче, заліз на дах і вважає себе царем світу. Виявляється, Путін утік з хліва, зробивши підкоп. Повернувся він туди під контролем українських військових. Згодом бійці закидали дірку цеглою, щоб Путін більше не вилазив зі свого свинарника. Колись ця свиня піде на шашлик, а ми неодмінно переможемо підступного сусіда: https://goo.gl/dSEF8e. Автор: Анастасія Корнійчук Фонд "Повернись живим"

Опубліковано Повернись живим Субота, 25 серпня 2018 р.

Источник

Динамика курса валют на 22.04.2024

Нефть Brent
$87.29
+0.21%

Лента новостей