Під час візиту в Чернівці Тимошенко поскандалила з місцевим журналістом

04.11.2018 2:40   Елена Степницкая
Під час візиту в Чернівці Тимошенко поскандалила з місцевим журналістом

У Чернівцях лідерка політичної партії ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко різко відреагувала на запитання місцевого журналіста Петра Кобевка про те, що її партія захопила владу на Буковині.
Як передає кореспондент molbuk.ua, це сталося сьогодні під час прес-конференції у медіа-центрі Belle Vue.
Зокрема, шеф-редактор газети "Час" Петро Кобевко задав народній депутатці запитання щодо місцевих представників "Батьківщини", які працюють в обласній державній адміністрації.
Кобевко заявив, що область фактично "обезголовлена", оскільки депутати відправили у відставку міського голову Чернівців Олексія Каспрука, а голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук написав заяву на звільнення, яку згодом затвердив Кабмін. Він сказав, що фактично голова облради Іван Мунтян та партія "Батьківщина" наразі є відповідальними за ситуацію в Чернівецькій області.
"Навіть поліція сьогодні підпорядковувалась Івану Мунтяну (мається на увазі затримання групи осіб, які влаштували пікет проти Тимошенко на вулиці Ольги Кобилянської, - авт.). І за тарифи, і за ціни, і за все, що робиться до виборів, напевно, лягає відповідальність на партію "Батьківщина", - сказав журналіст, задавши запитання, чи може підтвердити Тимошенко, що на Буковині керує її партія.
На це політик відреагувала різко та емоційно, звинувативши Кобевка у маніпулятивності.
"Ну це ж страшно. Страшно, що головний редактор газети глибоко не розуміє того, як розподіляється влада в Україні, глибоко не розуміє, хто за що відповідає. І зараз ви задаєте запитання, вибачте мені будь ласка, але з глибоким нерозумінням того, як функціонує держава. Як ви можете доносити людям інформацію?", - сказала Ю. Тимошенко.
Вона додала, що журналіст мав намір і бажання принизити її як лідера партії "Батьківщина", та заявила, що Мунтян не має стосунку до підняття тарифів.
"Я вас дуже прошу поважати і себе, і мене, і задавати адекватні запитання", - додала Тимошенко.
Після цього Кобевко вступив у суперечку з нардепом, на що Тимошенко попросила відібрати мікрофон у журналіста.
Через кілька хвилин Тимошенко знову звернулася до Петра Кобевка та попросила в нього вибачення за свою різкість.
"Вибачте мені, будь ласка. Я не хотіла вас образити", - сказала лідерка "Батьківщини".

Источник

Динамика курса валют на 17.07.2024

Нефть Brent
$83.73
-1.34%

Лента новостей