Окопи риють, бліндажі копають: на позиціях побільшало кадровиків РФ

05.07.2017 2:41   Елена Степницкая
Окопи риють, бліндажі копають: на позиціях побільшало кадровиків РФ

Користуючись режимом перемир'я, бойовики передислоковують бронетехніку. Зокрема, стягують її до Кримського й продовжують обстрілювати позиції армійців 93-ї бригади, які боронять мирну Україну вздовж Бахмутської траси. Про це повідомляє кореспондент "5 каналу".
Позиції поблизу окупованого Жолобка вкриті вирвами. Бойовики не припиняють спроб поновити контроль обабіч Бахмутської траси. Щоправда, з початком так званого "хлібного перемир'я" кількість обстрілів суттєво зменшилася.
"Я б не сказав, що вони втихомирились. Трошки провокують, правда, нариваються. Але не кожен день", - каже боєць 93-ї механізованої бригади ЗСУ Богдан.
Після відносно тихих вихідних, у понеділок - 3 липня - бойовики поновили обстріли. По позиціях 93-ї мехбригади вели вогонь з окупованого села Сентянівка, колишнього Фрунзе. За кілька метрів від армійця з позивним "Румун" розірвалася ворожа граната. Каже, що уцілів дивом. Від осколків військового захистили дерева.
Припинили бойовики обстріл надвечір понеділка й одразу почали укріплюватися, кажуть армійці.
"Окопи риють, бліндажі копають. Тому що навіть вночі окопні міни вибухають. Тобто, людей вони там нагнали – доба за добою йде праця. Вони окопуються, посилюються. Техніка туди під'їжджає", - розповідає "Румун".
Як стало відомо, на позиціях найманців відбулася ротація. Розвідка підтвердила, що серед новоприбулих - більшість кадрових російських військових.
"Вони дуже відрізняються від "ЛНР" і "ДНР". Те, що вони повдягали форму "ЛНРівську" чи "ДНРівську", це не значить нічого. Їх дуже добре видно за кілометр", - зазначає боєць Богдан.

Источник

Динамика курса валют на 03.03.2024

Нефть Brent
$83.56
-0.07%

Лента новостей