Дівчина показала новорічне фото своїх песиків, і тепер над цим сміється весь інтернет

12.12.2019 10:29   Елена Степницкая
Дівчина показала новорічне фото своїх песиків, і тепер над цим сміється весь інтернет

На новорічні свята хазяї пухнастиків вважають своєю головною місією – нарядити домашнього улюбленця та зробити з ним фото. От і героїня з нашого матеріалу не стала виключенням.
Дівчина на ім’я Лорен опублікувала в своєму Twitter світлину зі своїми песиками Опі та Мікою, які позують в милих капелюшках біля ялинки.
Здавалося б, що окрім підвищеного рівня милоти в крові цей кадр не може викликати інших емоцій та почуттів, але ти будеш вважати так до тих пір, поки не поглянеш на чотирилапу, що сидить зліва.
У собаки настільки сумний вираз мордочки, наче вона пережила війну, пройшла через "дєдовщину" в армії, народила трьох дітей і розлучилася з коханим, який сидів на її шиї та страждав від алкогольної залежності.
Цю особливість чотирилапої помітила й її хазяйка, яка пожартувала над цим у підписі до публікації, чим спровокувала появу цілого флешмобу, де люди порівнюють своїх пухнастиків.
Взяла своїх собак, щоб зробити їх ранні різдвяні фотографії. Це важко, коли у тебе є один суперфотогенічний пес, а у другого – екзистенційна криза. – написала дівчина.

Дівчина показала новорічне фото своїх песиків, і тепер над цим сміється весь інтернетЯк зізналася Лорен, печальну собаку звуть Міка, і це не єдине фото, на якому вона демонструє свій песимістичний настрій по життю.
Після побаченого користувачі мережі одразу взялися робити меми про сумну мордочку Міки.
Дівчина показала новорічне фото своїх песиків, і тепер над цим сміється весь інтернетРадіо Люкс

Источник

Динамика курса валют на 03.08.2020

Нефть Brent
$43.30
+0.83%

Лента новостей