Дівчина показала новорічне фото своїх песиків, і тепер над цим сміється весь інтернет

12.12.2019 10:29   Елена Степницкая
Дівчина показала новорічне фото своїх песиків, і тепер над цим сміється весь інтернет

На новорічні свята хазяї пухнастиків вважають своєю головною місією – нарядити домашнього улюбленця та зробити з ним фото. От і героїня з нашого матеріалу не стала виключенням.
Дівчина на ім’я Лорен опублікувала в своєму Twitter світлину зі своїми песиками Опі та Мікою, які позують в милих капелюшках біля ялинки.
Здавалося б, що окрім підвищеного рівня милоти в крові цей кадр не може викликати інших емоцій та почуттів, але ти будеш вважати так до тих пір, поки не поглянеш на чотирилапу, що сидить зліва.
У собаки настільки сумний вираз мордочки, наче вона пережила війну, пройшла через "дєдовщину" в армії, народила трьох дітей і розлучилася з коханим, який сидів на її шиї та страждав від алкогольної залежності.
Цю особливість чотирилапої помітила й її хазяйка, яка пожартувала над цим у підписі до публікації, чим спровокувала появу цілого флешмобу, де люди порівнюють своїх пухнастиків.
Взяла своїх собак, щоб зробити їх ранні різдвяні фотографії. Це важко, коли у тебе є один суперфотогенічний пес, а у другого – екзистенційна криза. – написала дівчина.

Як зізналася Лорен, печальну собаку звуть Міка, і це не єдине фото, на якому вона демонструє свій песимістичний настрій по життю.
Після побаченого користувачі мережі одразу взялися робити меми про сумну мордочку Міки.
Радіо Люкс

Источник

Динамика курса валют на 21.04.2024

Нефть Brent
$87.29
+0.21%

Лента новостей