Газові монополії Фірташа знищують промисловість України

24.07.2018 13:41   Елена Степницкая
Газові монополії Фірташа знищують промисловість України

Сьогодні під стінами Кабінету Міністрів України зібралося близько тисячі мітингувальників.
Це – працівники підприємств Броварського району. Київоблгаз, начебто через аварійні роботи, припинив постачання газу на промисловий вузол Броварів. Утім, працівники переконані, що ніякої аварії немає, а припинення газопостачання – це диверсія з боку облгазу, а зокрема його голови – Дмитра Дронова – з метою зупинити українську промисловість!
Абсолютна монополія Київоблгазу призвела до суцільного беззаконня в області, від якого страждають тисячі людей.
Підприємці заявляють, що дії Київоблгазу є абсолютно незаконними, адже суперечать рішенню суду першої інстанції про заборону відключити від газу броварські підприємства. Як розповів Генеральний директор Броварського алюмінієвого заводу Айрапетян Едуард Борисович, ніяких попереджень про відключення газу вони не отримували, через простоювання виробництв, які мають безперервний цикл роботи, компанії зазнають суттєвих втрат.
Якщо газопостачання не буде відновлено протягом найближчих 36 годин, промисловий комплекс Броварів зупинитися. А це буде справжній соціальний вибух: більше 5000 людей залишаться без роботи, а бюджет Броварів та й всієї країни понесе колосальні збитки. Додамо, що усі підприємства, які сьогодні вийшли на мітинг, є бюджетоутворючими для міста й області.
Мітингувальники також повідомили, що з грудня місяця минулого року підприємства Київщини банально шантажували треті особи, вимагаючи кошти за можливість нормально працювати. За захистом законних інтересів броварські підприємці неодноразово зверталися до губернатора області, однак, за їх словами, він ніяк не може вплинути на газового монополіста Київщини, тому зараз в області триває фактичний газовий геноцид.
На мітингу біли присутні Віце-прем’єр-міністр Кістіон Володимир та Голва НКРЄ Кривенко Оксана. Вони зафіксували звернення Броварських підприємців до Володимира Гройсмана. Найближчим часом будуть подані звернення до СБУ, НКРЄ та ВАМКУ з вимого провести розслідування щодо незаконних дій Київоблгазу.
Олег Бойко

Источник

Динамика курса валют на 28.05.2024

Нефть Brent
$82.12
+0.93%

Лента новостей