В Одессе полицейские на ходу остановили коня

26.07.2019 19:51   Елена Степницкая
В Одессе полицейские на ходу остановили коня

В Одессе сотрудники патрульной полиции смогли предотвратить ДТП и гибель лошади, которая внезапно выбежала на проезжую часть на Фонтанской дороге, а после бросилась на полосу встречного движения.
“Полицейские поехали вслед за лошадью и прямо из машины схватили ее за уздечку, а после плавно остановились“, - говорится в сообщении.
Животное вернули владельцам. Хозяева объяснили, что во время утренних тренировок конь убежал с ипподрома.

Коня на ходу зупинили та ДТП не допустили!

Коня на ходу зупинили та ДТП не допустили! Сьогодні вранці, під час патрулювання на вулиці Фонтанська дорога, патрульні побачили коня, який стрімголов вибіг на проїздну частину. Кінь хаотично переміщувався по проїзній частині, чим створював небезпеку дорожньому руху. Патрульні прийняли рішення самостійно його зупинити - сповільнили рух та голосовими командами намагались заспокоїти тварину, під'їхавши ближче, через вікно автівки один з інспекторів поліції схватив коня за вуздечку та зупинив. Тварину повернули власникам, які пояснили, що під час ранкових тренувань, кінь втік з іподрому та вони власними силами намагались його розшукати. Внаслідок інциденту ніхто не постраждав. #ПорядокЦеТи #патрульнаполіція #патрульнаполіціяукраїни #патрульнаполіціяодеси #служитизахищати #police #patrolpolice #patrolpoliceua #od_patrolpolice

Опубликовано Патрульна поліція Одеської області Пятница, 26 июля 2019 г.

Источник

Динамика курса валют на 18.07.2024

Нефть Brent
$83.73
-1.34%

Лента новостей