“Він зраджував мене”: Ірина Білик вперше розповіла, хто з чоловіків її обдурив

08.04.2020 9:27   Елена Степницкая
“Він зраджував мене”: Ірина Білик вперше розповіла, хто з чоловіків її обдурив

Українська співачка Ірина Білик вчора, 6 квітня, відсвяткувала своє день народження.
Зірці виповнюється 50 років. У свій ювілей знаменитість ексклюзивно розповіла програмі “Життя відомих людей” про своє особисте життя і всіх своїх чоловіків.
Свою кар’єру Ірина Білик розпочала ще на початку 90-х. Тоді не існувало ані українського шоу-бізнесу, ані іменитих продюсерів. Однак у Білик він уже був – Юрій Нікітін. Та невдовзі їхній творчий тандем перетворився на сімейний. Білик збирала повні зали, давала по три концерти на день і почала відчувати, що вони з Юрою стають просто колегами. Як пара вони розійшлися, та Нікітін залишився продюсером співачки.
Сина Гліба, про якого так мріяла Іра, вона народила від манекенника Андрія Оверчука. Пара не одружилася офіційно, однак обвінчалася. Та через три роки вони розійшлися.
“Він зраджував мені. Він і зараз живе з дівчиною, з якою зраджував мені. Я з усіма спілкуюся, контролюю, щоб тато надовго не пропадав. Та я думаю, він рідко бачиться з сином, мало допомагає. Це його право, я не ображаюсь”, – поділилася виконавиця.
Довго самотньою популярна співачка не була. У Білик спалахнув пристрасний роман з хореографом Дімою Коляденком. Він дуже гарно освідчився Ірині на сцені в прямому ефірі. Та артистку злякало те, що Дмитро розкрив всі карти. Коляденко не здавався і постійно кликав Білик заміж, дарував обручки, а вона брала їх, та до РАЦСу не квапилася. Артистка не була до кінця впевнена у обранці. А одного разу він її приревнував до подруги.
“Я можу сказати, і про це ніхто не знає, там в кімнаті зі мною була донька президента Віктора Ющенка – Віталіна. Він приревнував мене до Віталіни! Як це може бути я не знаю, про це ніколи не писали і не говорили, ну він був такий дивний і любив шоу просто вдома. Діма зараз сам каже, що він був дурний”, – пояснила Ірина.
Врешті такі пристрасті набридли співачці і вона пішла від Коляденка. Пізніше Білик закрутила роман з молодшим на 16 років танцівником Дмитром Дікусаром, з яким познайомилася на “Танцях з зірками”. Парочка зіграла весілля у Бразилії, та за українськими законами цей шлюб не був чинний. А за три роки не чинним стало і їхнє кохання.
“Нас трошки підірвали люди, всі писали про те, що у нас різниця у віці велика. Спочатку ми не помічали, а коли жовта преса почала нас знімати і в магазинах і на дахах, біля під’їзду, в мене були істерики. Діма просто не витримав, такого накалу і такого бруду навколо нашої сім’ї”, – пояснила зірка.
Тривалий час Білик була самотньою, вона не афішувала своє особисте життя і, як потім зізнавалася, – шукала “того самого” чоловіка. 2011-го Ірина знайшла його. Митця азербайджанського походження Аслана Ахмадова Іра вперше побачила на телебаченні і одразу відчула, що це її людина. Та ці стосунки Білик тривалий час тримала у таємниці. Врешті, Аслан став першим законним чоловіком Ірини.
“Я, пам’ятаючи, що за мною слідкують всі і мені це не приносить радості особливої, вирішила, що про це ніхто не буде знати, що зі мною відбувається. Тим більше ми хотіли спільну дитину, боялася, що хтось зурочить, навіть моя мама не знала про все, що відбувається між нами”, – прокоментувала артистка.
На жаль, самостійно народити дитину Ірина не змогла. Подружжя звернулося по допомогу до сурогатної матері, яка і виносила їхнього спільного сина Табріза. Сьогодні хлопчику вже п’ять років, а Ірина щаслива дружина свого чоловіка.
ТСН Читай U-News в Google News: жми Подписаться

Источник

Динамика курса валют на 15.07.2024

Нефть Brent
$85.03
-0.44%

Лента новостей