Вломились в дом, глумясь над бедностью: Кадры с коллекторами из Черкасс возмутило соцсети (видео)

28.07.2018 16:56   Елена Степницкая
Вломились в дом, глумясь над бедностью: Кадры с коллекторами из Черкасс возмутило соцсети (видео)

Пользователи соцсетей возмущены проникновением коллекторов в квартиру пенсионерки в Черкассах, у которой возникли большие долги за коммунальные услуги.
На опубликованном видео коллекторы роются в вещах пенсионерки и иронично удивляются бедности женщины.
«Накачанные быки выломали дверь в квартиру старушки за то, что она не может платить за коммунальные услуги! А у нее пенсия всего 1400 гривен. Она всю жизнь работала, а сейчас олигархи в стране разграбили все, и бросили ей подачку, на которую просто невозможно прожить», - написал автор поста Станислав Краснов.

Це такий жах, це така гидота.... Накачані бики виломали двері до квартири старенької бабусі. За те, що вона не може заплатити за комунальні послуги!!! В неї пенсія 1400 гривень. Вона все життя працювала, а тепер олігархи розграбували все, і кинули їй подачку, за яку не можна прожити. Вона НЕ МОЖЕ, НЕ МОЖЕ, НЕ МОЖЕ платити комуналку! Добре видно, що людина дуже бідна. В квартирі чисто, прибрано.Нема ремонту, але нема і сміття. Але мерзотам, що це відео виклали, смішно. Вони глузують, ломаючи двері. Сміються, порпаючись у речах. Їм смішно, що бабуся живе так бідно і не може зробити собі ремонт. Сміються, заклеюючи двері папірцями. А хто буде лагодити двері? Вони так і залишаться поламаними, бо грошей на новий замок точно не буде. Тварі сміються на 2-й хвилині, показуючі маленький столік біля ліжка, на якому під прапорцем України стоять чиїсь фото. Чи не фото це загиблого в АТО сина? Автор відео і головний організатор - Alexander Bodashko. Друзі, я дуже прошу, поширте це відео. В нашій країні наразі єдине, що може вплинути на владу, це розголос. Якщо це відео розійдеться, якщо про це взнають всі, напишуть ЗМІ, то злочинець і нелюд опинеться у в'язниці, де йому і місце.

Опубліковано Станіславом Красновим Неділя, 22 липня 2018 р.

Источник

Динамика курса валют на 15.07.2024

Нефть Brent
$85.03
-0.44%

Лента новостей