Взяти кредит на картку онлайн сервіс пропонує прямо зараз

01.04.2020 11:26   Елена Степницкая
Взяти кредит на картку онлайн сервіс пропонує прямо зараз

Кредит на картку надає позичальникам високу швидкість отримання грошових коштів, комфортне оформлення та вигідну відсоткову ставку. Даний спосіб вважається більш швидким та зручним, ніж складне оформлення банківської позики. Всім відомо, щоб взяти кредит в банку, потрібна особиста присутність позикоодержувача, ціла низка паперів, тривале очікування, запитання, перевірки та дзвінки.

Відкрити кредит онлайн можна дистанційно: під час подачі заявки клієнти знаходяться вдома, на роботі, у відрядженні, у відпустці, в магазині — де завгодно, тому що вони зможуть отримати фінанси на банківську картку за 15 хвилин. Для цього потрібно заповнити коротку онлайн-анкету на сайті Ваша Готівочка.

Можливість взяти кредит на картку онлайн мають всі громадяни, які досягли повноліття (18 років). Компанія надає людям фінансові послуги, незалежно від мети отримання коштів. Таким чином, онлайн-кредитування є гарним рішенням для співвітчизників, які опинилися у скрутному становищі: відмовили в банківському кредиті або знайомі не змогли позичити грошей на термінові потреби. Не важливо, що трапилося, адже інтернет-кредити надійно підстрахують всіх, хто звернувся за позикою у віці до 70 років. Це стосується студентів, пенсіонерів, тимчасово безробітних, клієнтів з поганою історією та з неофіційним працевлаштуванням.

Комфортні умови, щоб взяти кредит на картку онлайн міг кожен

Під час заповнення анкети, компанія просить вказати наступну інформацію:

  • паспортні дані та ідентифікаційний номер;
  • контактний номер телефону та e-mail;
  • реквізити банківської картки.

Крім цього, необхідно вибрати умови, на яких клієнт бажає взяти кредит на картку онлайн в сервісі Ваша Готівочка:

  • кредити видаються на суму від 200 до 9000 гривень;
  • кредитний період триває від 1 до 16 днів.

Клієнти мають право на дострокове погашення заборгованості, а також на отримання відтермінування платежу. Згідно з правилами надання пролонгації, позичальнику необхідно буде сплатити суму нарахованих відсотків за користування фінансами, після цього дата погашення буде перенесена на 16 днів. Продовжувати кредитний період можна необмежену кількість разів.

Як взяти кредит на картку та готівкою?

Пропонуємо ознайомитися з елементарними етапами видачі позики, які можна виконати за пару хвилин з будь-якого гаджета:

  • перед тим, як взяти кредит на картку онлайн, варто визначитися з умовами, — в цьому допоможе кредитний калькулятор;
  • заповнити анкету з персональними даними на сайті в «Особистому кабінеті»;
  • надіслати заявку компанії на перевірку.

Кредитний калькулятор необхідний для того, щоб дізнатися точну суму до погашення. Тоді не доведеться хвилюватися, що раптом будуть нараховані додаткові відсотки, адже розрахунок буде остаточним.

Після цього необхідно дочекатися повідомлення про підтвердження заявки. Клієнти сервісу Ваша Готівочка можуть впевнено розраховувати на позитивний результат, оскільки компанія схвалює 99% всіх заявок. З цієї причини отримати відмову в позиці практично неможливо. Хіба що, якщо інформація в анкеті виявиться неправдивою або у ній будуть допущені помилки. Кредитна історія та рівень окладу позичальників не впливають на рішення компанії: якщо анкета заповнена відповідно до елементарних вимог, то тоді фінанси моментально опиняться на рахунку.

Можна також скористатися іншим способом отримання позики — готівкою. Це необхідно вказати в анкеті: система запропонує вибрати адресу відділення мережі компанії, за якою клієнту комфортно буде звернутися вже за своїми грошима. Щоб отримати позику на руки, при собі необхідно мати оригінали паспорта та коду ІПН, перевіривши які, менеджер зможе ідентифікувати особу, яка звернулася.

Звертаючись до такого надійного кредитора, як сервіс Ваша Готівочка, не доведеться сумніватися в безпеці проведення фінансової операції, прозорості умов та швидкості надання допомоги. Інтернет-кредитування дозволить кожному з легкістю, комфортом та упевненістю подолати труднощі з грошима.

Динамика курса валют на 15.07.2024

Нефть Brent
$85.03
-0.44%

Лента новостей