Вибираємо термобілизну за матеріалом

26.10.2017 12:45   Елена Степницкая
Вибираємо термобілизну за матеріалом

Поговоримо про вибір матеріалів для термобілизни.

Фліс.

Одяг з флісу відмінно гріє. Це синтетичний трикотаж, зроблений з поліестерових волокон. Фліс ідеальний для видів спорту на відкритому повітрі в якості другого гріючого шару з трьох. Фліс не тільки теплозберігаючий, він ще легкий, м'який, дуже приємний на дотик, гідрофобний, швидко сохне. Термобілизна з флісу забезпечує швидке відведення вологи від тіла в навколишнє атмосферу.

Бавовна.

Бавовна - комфортна, облягаюча, вбирає тканину. При намоканні бавовняний одяг створює неприємності. Бавовна оптимально підходить для сну, риболовлі, прогулянки, полювання, повсякденності.

Шерсть.

Зустрічається в термо виробах в якості комфортної добавки. Вовняні речі відмінно гріють, масажують, зберігають тепло.

Меринос

Термобілизна з вовною мериноса - завжди якісна і дуже приємна. Одяг піклується про випаровування вологи з тіла і надійному збереженні тепла. Меринос часто поєднують з поліамідом, поліестером. При фізичних навантаженнях одяг сухий, немає дискомфорту, тіло не охолоджується, людині завжди тепло.

Поліамід.

Майже всі безшовні речі зроблені з поліаміду. Добавка робить матерію легкою, м'якою, гладкою.

Еластан.

Тонкі частинки вводяться в тканини, щоб зробити їх більш еластичними і практичними. Матеріал з великим відсотком еластану може сильно розтягуватися і відновлюватися.

Поліестер.

Можна помітити, що поліестер має деяку схожість з бавовною, м'який, має тривалий термін служби. Одяг з поліестеру або з поліестером в складі відводить воду, витримує прасування і термо-сушку. Термобілизна для чоловіків з поліестеру багато в чому схожа на білизну з модифікованого поліпропілену. Правда, поліестер все ж поступається поліпропілену, грубо кажучи другий трохи краще за деякими параметрами.

Шовк.

Шовкова добавка теж хороша, вона надає міцність і зносостійкість. Одяг з шовком дуже приємна для шкіри.

Модифікований поліпропілен.

Одяг з модифікованого поліпропілену - це бездоганний варіант термобілизни для чоловіків. Даний інноваційний вид тканини вдалий тому, що характеризується майже нульовою здатністю поглинати воду. Гарантується максимальне вологовідведення від тіла. Чоловікам дуже подобається носити речі з модифікованого поліпропілену під час фізичних навантажень і подорожей. Матеріал не мокне, але при тривалому носінні може сушити шкіру.

Догляд за термобілизною

Слід враховувати, що тривала експлуатація білизни можлива тільки при правильному догляді. Тут маються на увазі дбайливе прання і сушіння. У кожної речі є на етикетці позначення - яка температура води повинна бути при пранні, які запобіжні заходи потрібні. Більшість тканин термобілизни перуться в автоматі при малих градусах, їх краще не викручувати, що не віджимати на високих оборотах. В іншому випадку можуть погіршитися властивості тканини і одяг може втратити форму.

Динамика курса валют на 18.07.2024

Нефть Brent
$83.73
-1.34%

Лента новостей