Вибираємо прокат авто с оглядом вимог

24.10.2021 8:52   Елена Степницкая
Вибираємо прокат авто с оглядом вимог

Прокат автомобілів може запропонувати дуже вигідні умови — дізнайтеся в нашому матеріалі як їх розпізнати. Зрозуміло, що прокат авто в Україні популярний, проте підходити до вибору компанії слід ретельно.

На що звернути увагу при оренді?

Почнемо з очевидного, з того, що, однак, досить багато людей забуває: перш за все, необхідно прочитати договір. Від першого до останнього слова, без пропуску виносок, зірочок і записів дрібним шрифтом. Абзац, який виглядає непримітно, може містити інформацію, незнання якої може коштувати нам багато грошей. Звичайно, якщо ми не розуміємо будь-якого запису в договорі необхідно роз'яснити його зміст зі співробітником прокату. Перш ніж ми підпишемо договір, все повинно бути для нас на сто відсотків ясно.

Після прочитання договору необхідно розібратися в страхуванні — чи входить у вартість оренди страховка? Якщо так, то, що вона включає в себе? Це варто перевірити і в разі чого доплатити трохи більше в рамках страхування, тому що може виявитися, що орендувати машину буде набагато дорожче. Згадаймо тут ще про одну важливу проблему, про яку люди при оренді автомобілів дуже часто забувають або навіть не приходить їм в голову, наскільки це може бути важливо. Йдеться саме про перевірку і порівняння реєстраційних номерів орендованого нами автомобіля.

Ліміт кілометрів

Якщо прокат автомобілів пропонує в оренду автомобіль з лімітом пробігу, краще пошукати іншу пропозицію. Обмеження можуть не мати великого значення для людей, які збираються подорожувати мало, але при запланованій тривалій їзді зв'язують нам руки і роблять прокат безглуздим.

Територіальні обмеження

Якщо мова йде про обмеження, що накладаються на нас прокатом, варто звернути ще увагу на те, в якій місцевості ми можемо пересуватися на орендованому автомобілі. Деякі компанії з оренди не дозволяють виїжджати на їхньому автомобілі за межі певного міста, району чи області. Тому, якщо ми хочемо на орендованому автомобілі відправлятися в далеку подорож, варто перевірити, що прокат нам це дозволяє. Так само, якщо ми орендуємо машину в селі, розташованому недалеко від кордону з іншою країною і не виключаємо поїздки за кордон, давайте подивимося, прокат, бува, не забороняє перетин орендованим транспортним засобом кордонів країни.

Умови щодо палива

Найкраще, коли прокат надає машину з повним баком і очікує від нас повернення в тому ж стані. Це найчесніша і прибуткова для нас система. Гірше, якщо прокат автомобілів надає автомобіль з певним змістом палива, але, допускається, повернення автомобіля з майже порожнім баком — може бути, нам буде важко виконати таку умову, а її недотримання буде пов'язано з додатковими витратами.

Динамика курса валют на 15.07.2024

Нефть Brent
$85.03
-0.44%

Лента новостей