Вибираємо однокімнатну квартиру від забудовника

24.08.2021 11:07   Елена Степницкая
Вибираємо однокімнатну квартиру від забудовника

Вирішили купити однокімнатну квартиру? Така нерухомість відмінно підійде холостякам, сімейним парам, студентам. До того ж однокімнатне житло часто вибирають для здачі в оренду. Воно дуже популярне серед квартиронаймачів. Незалежно від того, для яких цілей потрібна квартира, до її вибору необхідно підійти з усією відповідальністю. Проте ЖК «Рівер Сіті» https://river-city.com.ua/ від «Інтергал-Буд» – безпрограшний варіант.

Вибираємо однокімнатне житло

Найсучасніший варіант — квартири-студії. Таке житло відрізняється відкритим плануванням. У ньому відсутні перегородки. Як правило, єдиним окремим приміщенням є санвузол. Відкрите планування забезпечує велику кількість «повітря» і світла. Квартира здається просторішою. У ній приємно і комфортно перебувати. Виглядає такий інтер'єр комфортно і сучасно. Він, напевно, припаде до смаку творчим людям і екстравертаи. Квартири-студії надають широкі можливості для дизайнерського оформлення. До того ж вони залучають людей, які прагнуть зробити своє житло максимально функціональним. Коштують квартири-студії недорого.

Ще один варіант однокімнатного житла — гостинка. Це бюджетний варіант квартири. Гостинки досить компактні. Часто кухня знаходиться в коридорі. Зате в більшості таких квартир передбачено балкон, який може бути облаштований під невелике приміщення (наприклад, їдальню, спальню, робочий кабінет). Смарт-квартири відрізняються продуманим плануванням. Площа таких «одиничок» невелика. Дорожче обійдеться стандартна однокімнатна квартира. Розміри такого житла варіюються. Іноді кімнату цілком можна розділити перегородкою, щоб зробити два окремих приміщення.

Новобудови або вторинне житло?

Квартири від власників привертають низькими цінами. До того ж часто вони відремонтовані і оснащені. Проте спостерігається зростання інтересу до первинного ринку. Це пояснюється активним будівництвом сучасних житлових комплексів в різних районах. Цілком доступне і комфортне житло представлено від «Інтергал-Буд».

Основні переваги:

  • Відсутність зносу. Можна не хвилюватися, що дах почне протікати або на стіні виникне тріщина.
  • Сучасні планування. Відсутні типові проблеми вторинного ринку — прохідні кімнати, тісні кухні, низькі стелі.
  • Зручне розташування. Будується житловий комплексу в районі з гарною транспортною розв'язкою і інфраструктурою.

Квартирний фонд «Інтергал-Буд» включає різні варіанти житла. У тому числі однокімнатні квартири-студії.

Динамика курса валют на 18.07.2024

Нефть Brent
$83.73
-1.34%

Лента новостей